Daugiafunkcis šlifuoklis („Octo“)

- Kompaktiška ir lengva konstrukcija garantuoja optimalų patogumą
- Daugiafunkcinė šlifavimo pado forma leidžia apdoroti didelius plotus ir kampus
- Efektyvi šlifavimo technologija ir galingas variklis leidžia greitai ir efektyviai pašalinti šlifuojamos medžiagos sluoksnį
- Sistema „Clic“ leidžia nenaudojant įrankių pasukti trikampį šlifavimo padą į norimą padėtį bei pritvirtinti specialius priedus
- 3 specialūs priedai sunkiai pasiekiamiems paviršiams šlifuoti
- Specialus adapteris įrankių tvirtinimui trijose skirtingose padėtyse
- Specialus lankstus priedas, tinkamas apvalios formos objektams šlifuoti
- Integruota dulkių nusiurbimo sistema ir dulkių maišelis garantuoja mažiausią oro užterštumą dulkėmis
- Trikampis šlifavimo padas gali būti apsukamas du kartus, todėl jo tarnavimo laikas ilgesnis
- Minkšta rankenos danga garantuoja optimalią kontrolę
- Greitai keičiamas šlifavimo popierius (lipukų sistema)
- Mažas triukšmo ir vibracijų lygis
Produkta apraksts
Universalus, delne laikomas daugiafunkcis šlifuoklis, skirtas šlifavimo darbams namuose ir aplink juos
SKIL 7207 Octo“ daugiafunkcis šlifuoklis yra kompaktiškas ir lengvas delne laikomas šlifuoklis su lygintuvo formos padu, skirtas šlifuoti ir dideliems plotams, ir sudėtingoms detalėms bei sunkiai pasiekiamoms vietoms, pavyzdžiui, kampuose ir ant briaunų. Dėl patogios delne laikomos konstrukcijos šį įrankį lengva valdyti ir jis itin manevringas. Naudodami tris su įrankiu pridedamus papildomus šlifavimo priedus galite šlifuoti visų tipų apvalius paviršius ir itin siauras vietas, kurias paprastai tenka šlifuoti rankomis. 100 W variklis užtikrina pakankamai galios mėgėjiškiems šlifavimo darbams atlikti greitai ir patogiai. Integruota dulkių surinkimo sistema su maišeliu dulkėms užtikrina švarią darbo aplinką. Daugiafunkcis šlifuoklis pristatomas tvirtame dėkle su dulkių surinkimo maišeliu, trimis papildomais šlifavimo priedais ir 12 šlifavimo lapų.
Puikus universalumas
„Octo“ daugiafunkcio šlifuoklio komplekte yra trys papildomi šlifavimo priedai, kuriuos lengva prijungti prie įrankio naudojant „Clic“ mechanizmą, sunkiai pasiekiamoms vietoms ir sudėtingiems paviršiams šlifuoti, kuriuos anksčiau tekdavo šlifuoti rankomis. Yra unikalus lankstus priedėlis visų tipų užapvalintiems paviršiams šlifuoti, piršto tipo priedėlis siauroms ir kitoms sunkiai pasiekiamoms vietoms šlifuoti bei „Louvre“ priedėlis, skirtas žaliuzių tipo langams ir durims šlifuoti.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Kad galėtumėte švariau dirbti, šiame universaliame šlifuoklyje įrengta dulkių surinkimo sistema, surenkantį dulkes į dulkių maišelį. Daugiafunkcio šlifuoklio pado sukinėjamas trikampis antgalis pailgina pado eksploatavimo laiką 300 %. Daugiafunkcis šlifuoklis pristatomas tvirtame dėkle su dulkių surinkimo maišeliu, trimis šlifavimo priedais ir 12 šlifavimo lapų.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8710364065981 |
| Order Number | F0157207AK |
| Šlifavimo orbitos skersmuo | 1.6 mm |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Šlifavimo pado matmuo (nuo kampo iki kampo) | 92 mm |
| Šlifuojamojo paviršiaus plotas | 151 x 102 mm mm |
| Švytavimų sk. | 24.000 p.m. |
| Galia | 100 W |
| Garso slėgis | 71 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 14.3 m/s² |
| Garso galia | 82 dB |
Iepakojums satur
- Dulkių surinkimo maišelis
- Sukamas trikampis padas
- 3 šlifavimo priedai
- Šlifavimo priedams tvirtinti skirtas adapteris
- Įrankių krepšys
- 12 šlifavimo lapeliai
Galimi dokumentai šiam įrankiui




































