Daugiafunkcis šlifuoklis („Octo“)

- Kompaktiška ir lengva konstrukcija garantuoja optimalų patogumą
- Daugiafunkcinė šlifavimo pado forma leidžia apdoroti didelius plotus ir kampus
- Efektyvi šlifavimo technologija ir galingas variklis leidžia greitai ir efektyviai pašalinti šlifuojamos medžiagos sluoksnį
- Sistema „Clic“ leidžia nenaudojant įrankių pasukti trikampį šlifavimo padą į norimą padėtį bei pritvirtinti specialius priedus
- 8 specialūs priedai sunkiai pasiekiamiems paviršiams šlifuoti (atskirai užsakomi SKIL priedai)
- Specialus adapteris įrankių tvirtinimui trijose skirtingose padėtyse (atskirai užsakomas SKIL priedas 2610393758)
- Specialus lankstus priedas, tinkamas apvalios formos objektams šlifuoti (atskirai užsakomas SKIL priedas 2610393757)
- Integruota dulkių nusiurbimo sistema ir dulkių maišelis garantuoja mažiausią oro užterštumą dulkėmis
- Trikampis šlifavimo padas gali būti apsukamas du kartus, todėl jo tarnavimo laikas ilgesnis
- Minkšta rankenos danga garantuoja optimalią kontrolę
- Greitai keičiamas šlifavimo popierius (lipukų sistema)
- Mažas triukšmo ir vibracijų lygis
Produkta apraksts
Universalus, delne laikomas daugiafunkcis šlifuoklis, skirtas šlifavimo darbams namuose ir aplink juos
SKIL 7207 Octo“ daugiafunkcis šlifuoklis yra kompaktiškas ir lengvas delne laikomas šlifuoklis su lygintuvo formos padu, skirtas šlifuoti ir dideliems plotams, ir sudėtingoms detalėms bei sunkiai pasiekiamoms vietoms, pavyzdžiui, kampuose ir ant briaunų. Delnui pritaikyta rankena palengvina įrankio valdymą ir užtikrina puikų manevringumą, todėl tai idealus įrankis, kai tenka šlifuoti ankštose ir sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, šlifuojant baldus ar langus. 100 W variklis užtikrina pakankamai galios mėgėjiškiems šlifavimo darbams atlikti greitai ir patogiai. Daugiafunkcio šlifuoklio pado sukinėjamas trikampis antgalis pailgina pado eksploatavimo laiką 300 %. Integruota dulkių surinkimo sistema su maišeliu dulkėms užtikrina švarią darbo aplinką. Šis daugiafunkcis šlifuoklis tiekiamas su maišeliu dulkėms ir trimis šlifavimo lapais.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Kad galėtumėte švariau dirbti, šiame universaliame šlifuoklyje įrengta dulkių surinkimo sistema, surenkantį dulkes į dulkių maišelį. Dulkių maišelį galima lengvai išimti, ištuštinti ir vėl įstatyti. Šis daugiafunkcis šlifuoklis yra ergonomiškai sukonstruotas, su minkšta rankena, todėl jį patogu laikyti rankoje dirbant. Šis daugiafunkcis šlifuoklis tiekiamas su maišeliu dulkėms ir trimis šlifavimo lapais. Jį pasirinktinai galima užsakyti su aštuoniais papildomais šlifavimo priedais, skirtais sunkiai pasiekiamoms vietoms šlifuoti, įskaitant ir užapvalintus paviršius.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8710364035489 |
| Order Number | F0157207AA |
| Šlifavimo orbitos skersmuo | 1.6 mm |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Šlifavimo pado matmuo (nuo kampo iki kampo) | 92 mm |
| Šlifuojamojo paviršiaus plotas | 151 x 102 mm mm |
| Švytavimų sk. | 24.000 p.m. |
| Galia | 100 W |
| Garso slėgis | 71 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 14.3 m/s² |
| Garso galia | 82 dB |
Iepakojums satur
- Dulkių surinkimo maišelis
- Sukamas trikampis padas
- 3 šlifavimo lapeliai (grūdėtumas 120)
Galimi dokumentai šiam įrankiui





































