3123 AA
PWRJUMP™-laturi 20V Max
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 116.82ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset

PWRJUMP™
Nopeampi akkujen latausaika vähentää keskeytyksiin kuluvaa aikaa. Lataa SKIL 20V Max PWRCORE 20™ -litiumioniakut nopeasti, niin pääset jatkamaan töitä hetkessä.
Tutustu PWRJUMP™

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Älä tuhlaa aikaa, vaan ryhdy työhön. PWRJUMP™-laturi tarvitsee vain 10 minuuttia ladatakseen 2,5 Ah:n PWRCORE 20™ -akun 40 % lataustasoon ja 4,0 Ah:n PWRCORE 20™ -akun 25 % lataustasoon!
Tekniset tiedot
| Performance Level | AINUTLAATUINEN SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Virtalähde | Verkkovirta (johdollinen) |
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Lähtöjännite (V) | 21 V |
| Tulojännite | 220-240 V |
| MItem attributeeihin | Kaikki 'PWRCORE 20™' akut |
| Pakkaus | 1 |
| Latausvirta | 6 A |
| EAN | 8719643002211 |
| Order Number | CR1E3123AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
Pakkaus sisältää
- PWRJUMP™-laturi 20V Max
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.71ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta




































