Akku (20V Max 4,0 Ah KEEPCOOL™ litiumioni) ja PWRJUMP™-laturi

Rajoitettu erä



- Patentoitu ilmaisin näyttää akun lataustilan kätevästi
- Automaattinen PWRJUMP™: lataa akun 0 prosentista 15 prosenttiin vain 5 minuutissa (4,0 Ah:n akku / 100 % 50 minuutissa)
- Yli 100 vuotta luotettavaa SKIL-laatua
- Arvosana 4,7/5 tähteä yli 500 asiakkaalta
- Tilaa ennen klo 17.00 = lähetetään tänään
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™PWRJUMP™
Nopeampi akkujen latausaika vähentää keskeytyksiin kuluvaa aikaa. Lataa SKIL 20V Max PWRCORE 20™ -litiumioniakut nopeasti, niin pääset jatkamaan töitä hetkessä.
Tutustu PWRJUMP™

ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Tässä erittäin tehokkaassa 20V Max 4,0 Ah -akussa on lataustilan LED-merkkivalo ja ylivertainen litiumioniteknologia, mikä estää muisti-ilmiön ja itsepurkautumisen ja pitää koneen aina käyttövalmiina. PWRCORE 20™ -järjestelmä koostuu alan johtavasta edistyksellistä akku- ja laturiteknologiasta sekä innovatiivisista toiminnoista, jotka ovat todella ainutlaatuisia, esim. patentoitu akkujen KEEPCOOL™-viilennysteknologia, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ACTIVCELL™-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. PWRCORE 20™ -akut ja -laturit ovat 100 % yhteensopivia ja niitä voi käyttää joustavasti kaikissa SKIL PWRCORE 20™ -malliston sähkötyökaluissa ja puutarhatyökaluissa. PWRJUMP™-laturi tarvitsee vain 10 minuuttia ladatakseen 4,0 Ah:n PWRCORE 20™ -akun 25 % lataustasoon!
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Lähtöjännite (V) | 21 V |
| Tulojännite | 220-240 V |
| MItem attributeeihin | Kaikki 'PWRCORE 20™' työkalut ja akut |
| Akun/pariston kenno | Litiumioni |
| Jännite | 20 V Max |
| Akun kapasiteetti | 4 Ah |
| Latausvirta | 6 A |
| EAN | 8719643002778 |
| Order Number | BC1E3111AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Latausaika | 0.83 h |
Pakkaus sisältää
- Akku (20V Max 4,0 Ah litiumioni) KEEPCOOL™-teknologialla
- PWRJUMP™-laturi (3123 AA)
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta
































