Akku-LED-kohdevalo


- ”Keep Cool™” -akkuteknologia merkitsee 25 % pitempää käyttöaikaa ja 2 kertaa pitempää käyttöikää
- 12 V:n akkukäyttöisen LED-kohdevalon kirkkaan valkoisen valon valoteho on jopa 380 lumenia
- Kaksivaiheinen kirkkaussäätö helpottaa käyttämistä
- Käännettävissä eri suuntiin (120°) handsfree-käyttöä varten
- Tukeva ja mukava pehmustettu kahva kantamista varten
- Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiötä, ei latauksen itsepurkautumista ja aina valmis käyttöön
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ URI TEHO. KEVYT PAINO.
PWRCORE 12™ yhdistää tehokkaan suorituskyvyn ja kevyen rakenteen, mikä tekee siitä täydellisen yläpuolella tehtäviin töihin tai ahtaisiin tiloihin. Koe itse helppokäyttöisyys!
Tuotteen kuvaus
Pienikokoinen ja kirkas akkukäyttöinen LED-kohdevalo
12 V:n SKIL 2155 on pienikokoinen akkukäyttöinen LED-kohdevalo, jolla varmistat, että valoa on käytettävissä siellä, missä sitä tarvitset tee se itse -töidesi aikana. Se on varustettu kaksiportaisella kirkkauden säädöllä, joka varmistaa aina optimaalisen valaisun. Eri valoasetukseen vaihtaminen on helppoa, ja siihen tarvitaan vain yksi sormi. Tämän LED-kohdevalon teho on 380 lumenia, mikä vastaa suunnilleen 25 W:n hehkulampun tehoa. Hehkulamppuun verrattuna SKIL 2155 säästää energiaa ja ympäristöä. Työnteon avuksi akku-LED-kohdevalon valopään saa käännettyä haluttuun suuntaan. Tämän kätevän ominaisuuden ansiosta molemmat kätesi ovat vapaina tee se itse -töidesi tekemiseen. Kätevä ominaisuus on myös tukeva ja mukava pehmustettu kahva kantamista varten. SKIL 2155 CA toimitetaan ilman akkua.
Pidempi käyttöaika ja akunkesto
Tämä työkalu on osa SKIL ”PWRCore 12™” -järjestelmää. Pienikokoiset 12 V:n litiumioniakut tekevät työkalusta erittäin monikäyttöisen, sillä ”PWRCore 12™” -akkuja voi käyttää kaikissa 12 V:n ”PWRCore”-työkaluissa. ”PWRCore 12™” -työkalut ovat saatavissa joko akkujen kanssa tai ilman akkuja, joten sinun ei uusien työkalujen kanssa välttämättä tarvitse aina ostaa uusia akkuja ja latureita. Tässä akussa on myös innovatiivinen ”Keep Cool™” -akkuteknologia. ”Keep Cool™” jäähdyttää akkukennoja estäen niiden ylikuumentumisen, mikä pidentää akun käyttöaikaa jopa 25 % ja jopa kaksinkertaistaa akun käyttöiän!
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Jännite | 12 V |
| Nettopaino ilman akkua | 0.3 kg |
| Värilämpötila | 5700 K |
| Värintoistoindeksi (CRI) | 75 |
| Valonlähde | 8 kpl, 0.5W LED |
| Maks. valovirta | 380 lm |
| Kirkkauden asetusportaiden määrä | 2 |
| Virtalähde | Akkukäyttöinen (johdoton) |
| Kääntyvä lamppupää | Kyllä |
| EAN | 8719643004116 |
| Order Number | VA1E2155CA |
Pakkaus sisältää
- SKIL 2155 akku-LED-kohdevalo
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta







































