2112 BA
12 V 2,0 Ah ”Keep Cool™” -litiumioniakku ja laturi (2x)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 116.15ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

- ”Keep Cool™” ‑akkuteknologia pidentää käyttöaikaa 25 % ja kaksinkertaistaa käyttöiän
- Akun lataustilan ilmaisin näyttää akun lataustilan kätevästi
Ei saatavilla maassasi
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Tuotteen kuvaus
Pienikokoisissa 12 V:n ja 2,0 Ah:n litiumioniakuissa on lataustilan LED-merkkivalo. Litiumioniteknologia estää muisti-ilmiön ja akun itsetyhjenemisen sekä takaa akun jatkuvan käyttövalmiuden. ”PWRCore 12™” -akkuja voi käyttää kaikissa 12 V:n ”PWRCore”-työkaluissa. ”Keep Cool™” -akkuteknologia jäähdyttää akkukennoja ja estää niiden ylikuumenemisen. Tämä pidentää käyntiaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän! 12 V:n akkulaturi lataa mukana toimitetut akut täyteen 60 minuutissa.
Tekniset tiedot
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
|---|---|
| Akun nettopaino | 0.3 kg |
| Tulojännite | 220-240/50-60Hz V |
| MItem attributeeihin | Kaikki 'PWRCORE 12™' työkalut |
| Akun/pariston kenno | Li-Ion |
| Jännite | 12 V |
| Pakkaus | 1 |
| Akun kapasiteetti | 2.0 Ah |
| Latausvirta | 2.4 A |
| EAN | 8719643004253 |
| Order Number | BC1E2112BA |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Latausaika | 1 h |
Pakkaus sisältää
- Akku 2700 AA 12 V 2,0 Ah litiumioni jossa ”Keep Cool™” -teknologia (2x)
- Laturi 12 V (2,4 A)
- Käyttöohje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.91ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta
































