Multitööriist (Multi-Tasker)

- Lihvimine, saagimine, lõikamine ja muud tööd ainult ühe tööriistaga
- Multifunktsionaalne tööriist erinevateks töödeks, mis sobib eriti hästi juhul, kui on vaja teha peentöid
- Tänu 250 W mootorile saab töö kiiresti tehtud
- Universaalne «OIS» tarvikute süsteem võimaldab kasutada erinevates rakendustes laia valikut tarvikuid
- Saab kasutada ka koos Starlock-baasversiooni ja OIS-tarvikutega
- Ergonoomiline disain ja pehmendiga käepide tagavad parima mugavuse ja juhitavuse
- Sujuvalt reguleeritavad pöörded
- 3 m pikkune toitejuhe tagab töötamisel optimaalse liikumisvabaduse
- Integreeritud võtmehoidik
- Tolmuvabaks lihvimiseks on võimalik tööriista ühendada tolmuimejaga
Toote kirjeldus
Lihvimine, saagimine, lõikamine ja muud tööd ainult ühe tööriistaga
250 W mootoriga multitööriist SKIL 1475 «Multi-Tasker» on äärmiselt mitmekülgne seade. Komplekti kuuluvaid tarvikuid vahetades saab selle mitmekülgse tööriistaga teha mitmesuguseid koduseid töid, nagu materjalide lihvimine, saagimine, lõikamine ja kraapimine. Multitööriistale sobivad turul olevad «Starlock»-baasversiooni ja «OIS»-tarvikud, nii et töö jaoks sobiva leidmine ei ole probleem. Reguleeritavad pöörded võimaldavad valida töö iseloomule vastava kiiruse. Tööriistakomplektis on kaks seatera, Velcro-kinnitusega lihvtald, 6 lihvpaberit ja tolmuadapter tolmuimejaga ühendamiseks lihvimisel.
Äärmiselt mitmekülgne
SKIL 1475 «Multi-Tasker» on väga mitmekülgne ja seda saab kasutada paljude tööde tegemiseks kodus ja selle ümbruses. Kui teil on vaja lõigata laminaatplaate, teha seina pistikupesade paigaldamiseks väljalõikeid või lihvida enne värvimist aknaraami: arvukate turul saadaolevate tarvikutega sujub töö kiirelt ja lihtsalt. Tänu vibreerivatele liigutustele sobib tööriist ka täpseteks saagimis- ja lõikamistöödeks kitsastes tingimustes. Sellega saab lõigata isegi vastu seina olevaid materjale.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Lihvimisel tagab puhtama töökeskkonna komplektis olev tolmuadapter, mis sobib enamiku standardsete tolmuimejatega. Kolme meetri pikkune toitejuhe tagab töötamisel liikumisvabaduse. Integreeritud võtmehoidik tagab, et tarvikute vahetamiseks vajalik võti on alati käepärast. Ergonoomilise ja õhukese disainiga, pehmendiga käepidemega tööriist sobib hästi pidevaks kasutamiseks ning täpseteks lõike- ja saagimistöödeks kitsastes tingimustes. «Multi-Taskeri» komplektis on segmentketas puidu ja plastiku saagimiseks, lõiketera sügavuslõigete tegemiseks puitu, lihvtald, Velcro-kinnitusega lihvtald, kuus lihvpaberit ja tolmuadapter.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8710364078882 |
| Order Number | F0151475AA |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 250 W |
| Tühikäigupöörded | 14000-22000 |
| Võnkenurk vasak/parem | 1.5 ° |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Müratase | 91 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Helivõimsus | 102 dB |
Pakend sisaldab
- SKIL 1475 multitööriist
- Segmenteeritud saeketas
- Puidu vertikaallõikeketas – 20 mm
- Lihvimistarvik
- Lihvpaber (6x)
- Tolmuadapter
- Kuuskantvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































