0516 AA
Laserlood
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 125.77ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Multifunktsionaalne: automaatse nivelleerumise režiim ja kalderežiim
- Üks tööriist kõikideks nivelleerimistöödeks tänu ühele horisontaalkiirele ja kahele vertikaalkiirele
- Teine vertikaalkiir 90° nurga kergeks määramiseks
- Automaatne isenivelleerumine kiireks ja täpseks tööks, käsitsi joondamise vajadus puudub
- 1/4" statiivikeere kiireks fikseerimiseks
Pole selles riigis saadaval
Toote kirjeldus
Ühe horisontaal-ja kahe vertikaaljoonega lasernivelliir
SKIL 0516 lasernivelliiril on kolm töörežiimi, mis projitseerivad horisontaal-, vertikaal- ja ristjooni. See projitseerib isegi teise vertikaaljoone 90° nurkade lihtsaks määratlemiseks. Mitmekülgne seade on isenivelleeruv ja nivelleerib toorikul projektsioonid automaatselt. Kui teete tööd, mis ei nõua nivelleerumist, saate lülitit laseri lukustamiseks hõlpsalt nihutada. See lubab projitseerida diagonaaljooni, näiteks trepikäsipuude paigaldamisel. SKIL 0516 tööraadius on 10 eetrit ja see on ideaalne abimees kodustel ehitus- ja meisterdustöödel nagu põrandate plaatimine, seinte dekoreerimine või riiulite ülesriputamine. Lasernivelliiri komplektis on neli AA-patareid, nii saate tööd kohe alustada!
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8710364063994 |
| Order Number | F0150516AB |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Isenivelleerumisvahemik | +/- 4° ° |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Töövahemik | 10 m |
| Nivelleerimisaeg | 6 sec s |
| Automaatne nivelleerimine | Jah |
| Toide | 4x AA (LR6) / 1,5V |
| Töötemperatuur | -1°C - +40°C °C |
| Maksimaalne väljundvõimsus | < 1 mW |
| Laseri tüüp | 635 nm |
| Laseri klass | 2 |
Pakend sisaldab
- Laserlood SKIL 0516
- 4x AA (LR6) patareid
- Kasutusjuhend
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.8ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid
































