Nurklihvmasin


- Võimas 1010 W mootor täpseks lõikamiseks, lihvimiseks ja rooste eemaldamiseks
- Reguleeritavad pöörded võimaldavad seadet kasutada erinevate tööde tegemiseks
- Ainulaadse ja efektiivse vibratsioonisummutussüsteemiga «VRS+» lisakäepide
- Sujuv käivitus, pöörded tõusevad maksimumini ühtlaselt, ilma et tekiks tagasilööki
- Ülekoormuskaitse kaitseb mootorit
- Konstantelektroonika tagab efektiivsuse ka suure koormuse puhul
- Taaskäivituskaitse ei luba tööriistal pärast voolukatkestust automaatselt käivituda
- Kolme asendisse seatav lisakäepide püsib mugavalt käes kõikide tööde puhul
- Süsteemiga «Clic» kettakaitset saab paari sekundiga reguleerida mis tahes tööasendisse
- Tolmukindlalt isoleeritud kuullaagrid pikendavad seadme tööiga ning kruviajam lisab tugevust ja vähendab müra
- Lame metallist reduktorikorpus võimaldab lihtsat ligipääsu ka kitsastes kohtades
- Spindlilukustus võimaldab tarvikut hõlpsalt vahetada
- Mittelibisev pehmendiga käepide muudab seadme käepärasemaks

ÜLEKOORMUSHOIATUS
Lihvimine on lihtne tänu meie uuenduslikule ülekoormushoiatuse tehnoloogiale, mis on kasutusel 250W universaallihvmasinal ja 710W lintlihvmasinal. Ülekoormushoiatus näitab, milline surve on täpselt vajalik, et lihvmasin toimiks ettenähtud viisil, võimaldades tööriista parimat jõudlust ja maksimaalset vastupidavust.
Avastage ÜLEKOORMUSHOIATUSVRS+ Technology
Vähesele vibratsioonile keskendumise tulemusena on SKIL selle saavutamiseks välja töötanud mitmeid tehnilisi lahendusi, mis kõik on koondatud „VRS“ (vibratsiooni vähendamise süsteem) nime alla. SKILi „VRS“, mis ulatub täielikult tasakaalustatud vastukaaludest kuni tõeliselt ainulaadsete lahendusteni, vähendab vibratsiooni märkimisväärselt.
Avastage VRS+ Technology
Toote kirjeldus
Võimas nurklihvmasin eelvalitavate reguleeritavate pööretega
Võimsale nurklihvmasinale SKIL 9151 sobivad 125 mm kettad. Võimas 1010 W mootor tagab täpse lõikamise, lihvimise ja rooste eemaldamise. SKIL-i suurepärane uuenduslik vibratsioonisummutussüsteem «VRS+» on traditsioonilistest süsteemidest efektiivsem. Nurklihvmasina lisakäepidemesse on sisse ehitatud vastukaal, mis liigub igasse suunda. See nn dünaamiline amortisaator vähendab oluliselt vibratsiooni. Lisakäepide on hõlpsasti reguleeritav kolme erinevasse asendisse sõltuvalt töö iseloomust. Sellel tööriistal on elektrooniline sujuvkäivitus, mis reguleerib kiirust ning konstantelektroonika, mis tagab efektiivsuse ka suure koormuse puhul. Süsteemiga «Clic» saab kettakaitset ilma tööriistata lihtsalt reguleerida, nii et sädemeid on võimalik suunata soovitud suunas. Tugevdatud kruviajam tagab suurema pöördemomendi, pikema tööea ja väiksema mürataseme. Saeketaste vahetamine või asendamine on tänu mugavale spindlilukustussüsteemile samuti lihtne. SKIL 9151 GB komplektis on kandekohver ja kolm jämetöötlusketast.
SKIL XP Pro Series
Tuginedes tipptasemel pärandile alates 1924. aastast on SKIL XP Pro seeria välja töötatud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Esindades parimat, mida SKIL pakub, ühendab SKIL XP Pro seeria erakordse jõudluse, vastupidavuse, professionaalsed omadused ja kompaktse ergonoomika. Täiuslikult varustatud tõsiste projektide jaoks igas koduses keskkonnas.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREM JÕUDLUS |
|---|---|
| Tühikäigupöörded | 3000-12000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 1010 W |
| Ketta max Ø | 125 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Product Series | XP Pro Series |
| Kitsas tagakäepide | Ei |
| EAN | 8719643003904 |
| Order Number | AG1E9151GB |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 85.9 dB |
| Helivõimsus | 96.9 dB |
| Määramatus (K) | 3.0 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (pinna lihvimisel) | 7.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (lihvkettaga lihvimisel) | 6.2 m/s² |
Pakend sisaldab
- Nurklihvmasin SKIL 9151
- Kandekohver
- Jämetöötluskettad (3 tk)
- Kettakaitse
- Süsteemiga «VRS+» lisakäepide
- Tarvikuvõti
- Alus- ja kinnitusmutri komplekt
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid
































