Klambri- ja naelapüstol

- Võrgutoitega klambri- ja naelapüstol eri materjalide lihtsaks kinnitamiseks
- Löögikontroll võimaldab lööki reguleerida vastavalt töödeldavale materjalile
- 6 m pikkune toitejuhe tagab töötamisel maksimaalse liikumisvabaduse
- Päästiku lukk hoiab ära juhusliku käivitumise
- Pehmendiga käepide tagab mugava töö
- Lööb kuni 16 mm läbimõõduga klambreid ja naelu
Toote kirjeldus
Ideaalne tööriist erinevate materjalide kiireks ja hõlpsaks kinnitamiseks
Elektriline klambri- ja naelapüstol SKIL 8200 on kompaktne ja kerge tööriist, millega saab lüüa klambreid ja naelu erinevatesse materjalidesse kiiresti ja hõlpsalt. See sobib suurepäraselt kodusteks töödeks, nagu mööbli polsterdamine ja puitpaneelide kinnitamine. Elektrilisel klambri- ja naelapüstolil on löögitugevuse regulaator, millega saab valida, millise jõuga klambreid ja naelu materjali lüüakse. Pehmemate materjalide puhul, nagu okaspuit, saab löögijõudu vähendada, et nael liiga sügavale ei läheks. Tööriistal on kuue meetri pikkune toitejuhe, millest on küllalt, et teha ära kõik kodused klammerdus- ja naelutustööd pikendusjuhet kasutamata. Klambri- ja naelalööja komplektis on vastupidav kohver 1000 klambri ja 500 naelaga.
Äärmiselt mitmekülgne
Elektrilises klambri- ja naelapüstolis kasutatakse 8–16 mm klambreid (tüüp 53) ja 15–16 mm naelu (tüübid 40, 47 ja 48), mis tähendab, et see sobib kõigi tarvikutega, mida teil kodustes töödes vaja läheb. Elektrilise klambri- ja naelapüstoliga saab kiiresti ja katkestusteta lüüa klambreid ja naelu erinevatesse materjalidesse, nagu puit, plastik, kangad ja vahtplast.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Elektrilise klambri- ja naelapüstoli kaal on vaid 1 kg, tänu millele on seda lihtne käsitseda. Päästiku lukk hoiab ära klambrite tahtmatu löömise ning salve indikaator näitab, millal on vaja naelu või klambreid juurde panna. Elektrilise klambri- ja naelapüstoli komplektis on vastupidav kohver 1000 klambri ja 500 naelaga, nii et te saate kohe tööga pihta hakata.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8710364057764 |
| Order Number | F0158200AC |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Naelte mahutavus | 80 |
| Klambrite mahutavus | 100 |
| Max löögisagedus | 20 IPM |
| Klambri pikkus | 8-16 mm |
| Klambri laius | 11.4 mm |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Toitejuhtme pikkus | 6 m |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Naela pikkus | 15-16 mm |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 84 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 7.0 m/s² |
| Helivõimsus | 95 dB |
Pakend sisaldab
- 1000 klambrit (14 mm)
- 500 naela (15 mm)
- Kompaktne tööriistakohver
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid
































