Ekstsentriklihvmasin

- Võimas 430 W mootor tagab nii kumerate kui ka lamedate pindade kiire ja kerge lihvimise
- «Dust level indicator» tagab tõhusa lihvimise: näitab täpselt, millal tolmumahuti tuleb tühjendada, et parandada tolmu kogumist
- Sujuvalt reguleeritav võngete arv tagab optimaalse jõudluse erinevate materjalide lihvimisel
- Integreeritud tolmukogumissüsteem koos tolmukotiga
- Integreeritud adapter tolmuimeja jaoks
- Lihtne takjakinnitusega lihvpaberi vahetamine
- Lihvketta pidur tagab kriimustustevaba lihvimise (lühike seiskumisaeg hoiab tööriista väljalülitamisel ära pinnakahjustused)
- Madal müra- ja vibratsioonitase
- Kaasaegne ergonoomiline disain ja pehmendiga käepide tagavad mugava käsitsemise
- Lüliti (sisse/välja) asub kergesti juurdepääsetavana seadme ülaosas
Toote kirjeldus
Tõhus ekstsentriklihvmasin unikaalse tolmukoguse näidikuga
SKIL 7455 ekstsentriklihvmasin on parim abimees nii tasaste kui ka kumerate pindade lihvimisel. Sellel mudelil on võimas 430 W mootor, millest piisab kõikideks lihvimistöödeks. Pöördeid on võimalik reguleerida vastavalt töö iseloomule. Integreeritud tolmukoguse näidik aitab töötada tolmuvabalt. Lihvimistööde hõlbustamiseks on ekstsentriklihvmasinal SKIL 7455 integreeritud tolmumahutiga tolmukogumissüsteem, tolmuimeja liitmik ja muid kasulikke omadusi. Lihvmasina komplektis on vastupidav riidest kott ja kolm lihvpaberit.
Tolmukoguse näidik aitab hoida töökoha puhtana
Kas pole tüütu koristada pärast lihvimist tolmu? Teie elu teeb kergemaks uuenduslik tolmukoguse näidik, mis näitab, millal tuleb tolmumahutit tühjendada. Nii imeb lihvija tolmu alati maksimumvõimsusel, mis aitab teil hoida kodu puhtana.
Reguleeritavad pöörded erinevat tüüpi pindade lihvimiseks
Lihvmasina pöörete reguleerimise funktsioon võimaldab valida töö iseloomule sobivad pöörded. See on otstarbekas näiteks värvitud pinna lihvimisel. Väiksemate pöörete puhul ei lähe värv liiga kuumaks, ei hakka määrima ega kahjusta lihvpaberit.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Kui eelistate töökoha puhtana hoidmisel tolmuimejat, siis on ekstsentriklihvmasinal integreeritud tolmuimeja liitmik, millega saab ühendada enamikku standardseid tolmuimejaid. Selle mudeli üks eeliseid on ka integreeritud pidurisüsteem, mis hoiab ära lihvitava pinna kahjustamise, kui asetate seadet tööpinnale või võtate sealt ära.
Lihtsalt käsitsetav
Skili ekstsentriklihvmasinat on lihtne kasutada tänu töömugavust lisavatele omadustele. Ekstsentriklihvmasina ülaosas asuvat ergonoomilist lülitit (sisse/välja) on lihtne käsitseda nii vasaku- kui ka paremakäelistel. Tolmumahutit on «Clic»-nupust lihtne eemaldada. Ekstsentriklihvmasinal on ka takjakinnitus, mis võimaldab lihvpabereid hõlpsalt vahetada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8710364069125 |
| Order Number | F0157455AD |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Pinge/sagedus | 230-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 430 W |
| Võngete arv | 14000-26000 p.m. |
| LihvtItem attributea Ø | 125 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 82 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 7.8 m/s² |
| Helivõimsus | 93 dB |
Pakend sisaldab
- Tolmumahuti
- Lihvketas (3x)
- Tööriistakott
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid



































