Akuekstsentriklihvmasin «Brushless»




- Harjadeta digitaalmootor: võimsam, tõhusam ja 10 korda pikema tööeaga
- Tööriist sobib tänu ekstsentrilisele võnkumisele ideaalselt nii peenviimistluseks kui ka suuremahuliseks pinnaeemalduseks
- Pöörete reguleerimise ratas tagab erinevate materjali kontrollitud eemaldamise
- Integreeritud tolmuimemine ja mikrofiltreerimissüsteem tagavad puhtama töö
- Vastukaalu tasakaalustamise süsteem vibratsiooni vähendamiseks («VRS»)
- Ergonoomiline kuju, tööriista võimalik käsitseda ühe käega, erakordne liikumisvabadus ja hea vaade toorikule
- Lihvtalla pidur: õrn pinnakahjustusteta lihvimine ja lühike järelpöörlemisaeg
- Tolmu eest kaitstud laagrid tagavad erilise vastupidavuse
- Sobib ideaalselt nii kumeratele kui ka tasastele pindadele
- Vajaduse korral saab kaasasoleva adapteri abil ühendada tolmuimeja
- Kerge kaal lihtsustab vertikaalset kasutamist
- Kiire (takjakinnituse süsteemiga) paberi vahetamine


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

Digitaalsed harjadeta mootorid
Iga SKILi tööriista DNA sisaldab uusimat tipptasemel tehnoloogiat. Meie kompaktsed digitaalsed harjadeta mootorid tagavad suurema võimsuse, suurema tõhususe ja pikema eluea kui võrreldavad harjadega mootorid.
Avastage Digitaalsed harjadeta mootoridKEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Võimas harjadeta akueksentriklihvmasin vibratsiooni vähendamise süsteemiga
20V Max SKIL 3750 on harjadeta akutoitel ekstsentriline lihvmasin ja osa SKIL XP Pro seeriast. Need tööriistad pakuvad erakordset jõudlust nõudlike projektide jaoks ning on loodud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Nagu kõik teised SKIL 20V Max akutoitel tööriistad, töötab ka see mudel juhtiva PWRCORE 20™ aku- ja laadimistehnoloogiaga. Harjadeta SKIL 3750 on ideaalne partner nii tasaste kui ka kumerate pindade lihvimiseks tänu 125 mm lihvketta läbimõõdule. See pakub optimaalset kontrolli ühe käega kasutamisel tänu oma väga kompaktsele disainile ja vastukaalu tasakaalustussüsteemile VRS, mis vähendab vibratsiooni äärmiselt madalale tasemele. Digitaalne harjadeta mootor tagab suurema võimsuse, parema efektiivsuse ja 10 korda pikema tööea võrreldes sarnase harjadega mootoriga. Tänu tõhusatele ekstsentrilistele lihvimisliigutustele sobib see nii peenviimistluseks kui ka materjali eemaldamiseks suurtelt pindadelt. Eelseadistatava muutuva kiiruse funktsioon võimaldab kiirust vastavalt tööle kohandada. Puhas töö on tagatud tänu integreeritud tolmuimemisele koos mikrofiltratsioonisüsteemiga. Soovi korral saab ühendada ka tolmuimeja adapteri abil. Täiendav eelis on integreeritud pidurifunktsioon, mis hoiab ära töödetaili kahjustamise tööriista asetamisel või eemaldamisel.
«PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «20V Max»
Süsteemil «PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia «KEEPCOOL™», mis pikendab käitusaega kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenditud tehnoloogia «ACTIVCELL™» tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse akukaitse. «PWRCORE 20™» akud ja laadimisseadmed ühilduvad 100% kõigi SKIL «PWRCORE 20™» elektri- ja aiatööriistadega ning neid saab mugavalt seadmete vahel vahetada.
SKIL XP Pro Series
Tuginedes tipptasemel pärandile alates 1924. aastast on SKIL XP Pro seeria välja töötatud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Esindades parimat, mida SKIL pakub, ühendab SKIL XP Pro seeria erakordse jõudluse, vastupidavuse, professionaalsed omadused ja kompaktse ergonoomika. Täiuslikult varustatud tõsiste projektide jaoks igas koduses keskkonnas.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREPÄRANE TOIMIMINE |
|---|---|
| Aku liik | Liitiumioon |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 7000-11000 |
| Pinge | 20 V Max |
| Netokaal ilma akuta | 1.1 kg |
| Võngete arv | 14000-22000 p.m. |
| LihvtItem attributea Ø | 125 mm |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Tooteseeria | XP Pro Series |
| Ketaspidur | Ei |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjadeta | Jah |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| Võnke Ø | 3 mm |
| Müratase | 74.8 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 2.8 m/s² |
| Helivõimsus | 85.8 dB |
| Määramatus (K) | 5.0 dB |
Pakend sisaldab
- Harjadeta mootoriga akuekstsentriklihvmasin SKIL 3750
- Kandekott
- Lihvpaberid (5 tk)
- Mikrofiltreerimise tolmumahuti
- Tolmueemaldusadapter
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid



































