Ketassaag

- Võimas 1250 W kõrgete pööretega mootor (5000 p/min) kiireks ja täpseks lõikamiseks
- Tiguajami ja tolmukindlate kuullaagritega tugev konstruktsioon
- Spindlilukustus võimaldab ketast hõlpsasti vahetada
- Integreeritud adapter tolmuimeja jaoks
- Kompaktne disain tagab optimaalse kontrolli ja juhtimise
- Kaitselüliti, mis välistab tahtmatu käivitumise
- Maksimaalne lõikesügavus 65 mm 90 kraadi juures, 43 mm 45 kraadi juures
- Tõstehoob sisselõigete tegemiseks
- Integreeritud võtmehoidik
- Saagimisjoone visiir mahamärgitud joone lihtsaks ja täpseks jälgimiseks
- Ergonoomiline kuju tagab optimaalse kontrolli ja juhtimise
Toote kirjeldus
Võimas, vastupidav ja käepärane
Ketassael SKIL 5665 on võimas 1250 W mootor, millest piisab enamiku koduste saagimistööde tegemiseks. Universaalsust lisab ka 65 mm saagimissügavus. Sellisest saagimissügavusest piisab enamike tavalises paksuses materjalide lõikamiseks (lauad, prussid jne). Ketassael on mitmeid käepäraseid omadusi, nagu saagimisjoone visiir täpsete lõigete tegemiseks. Ketassae komplektis on 24 hambaga karastatud terasest saeketas ja paralleeljuhik sirgete lõigete tegemiseks.
Piisavalt võimas mis tahes töö jaoks
Ketassae SKIL 5665 võimas 1250 W mootor teeb kõiki tavapäraseid koduseid saagimistöid kiiresti ja vaevata. Puhta lõike saamiseks peavad pöörded olema suured ja selle ketassae pööretest (5000 p/min) piisab enamiku koduste saagimistööde puhul.
Vastupidavus, tänu millele sae eluiga pikendab
Ketassaag on vastupidavam tänu tolmukindlatele kuullaagritele. Tolmukindlad kuullaagrid kaitsevad saagi tolmu eest, pikendades nii selle eluiga. Ketassae 24 hambaga karastatud terasest saeketas lõikab igasugust puitu.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Ketassae SKIL 5665 saagimisjoone visiir võimaldab mahamärgitud joont täpselt järgida. Paralleeljuhik aitab teha sirgeid lõikeid. Integreeritud võtmehoidik tagab, et saeketta vahetamiseks vajalik võti on alati käepärast. Töökoha puhtana hoidmiseks on võimalik ühendada seade integreeritud liitmiku abil standardse tolmuimejaga. Ketassaag SKIL 5665 on kerge ja kompaktne.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Tühikäigupöörded | 5000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 1250 W |
| Saagimissügavus 45° Item attribute | 43 mm |
| Saagimissügavus 90° Item attribute | 65 mm |
| Saeketta Ø | 184 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| EAN | 8710364073658 |
| Order Number | F0155665AA |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 97 dB |
| Helivõimsus | 108 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (metItem attributei lõikamisel) | 2.2 m/s² |
| Vibratsioonitase (puidu lõikamisel) | 2.6 m/s² |
Pakend sisaldab
- Saeketas (24 hammast, Ø 184 mm)
- Kuuskantvõti saeketta lihtsaks vahetamiseks
- Paralleeljuhik
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid



































