Kompaktsaag eri materjalide lõikamiseks

- Käepärane saag lõikab erinevaid materjale (puit, laminaat, keraamilised plaadid, alumiinium ja plast)
- Võimas 600 W mootor ja 28,5 mm lõikesügavus
- Kompaktne ja kerge kuju võimaldab töötada ühe käega, tagades liikumisvabaduse
- Ideaalne uputuslõigete tegemiseks
- Spindlilukustus võimaldab ketast lihtsalt vahetada
- Kaasas paralleeljuhik, saekettad ja teemantketas
Toote kirjeldus
Täpne ja mugav lõikamine
SKIL 5350 on kompaktne saag, mis lõikab erinevaid materjale ja on mõeldud kõikide tavaliste koduste saagimistööde jaoks. Tänu võimsale 600 W mootorile ja muljetavaldavale 28,5 mm lõikesügavusele saeb see hõlpsasti puitu, keraamilisi plaate, alumiiniumit, torusid jms. Selle erinevate materjalide saagimiseks mõeldud saega saate teha saagimistöid kiiresti ja täpselt. Uputuslõigete tegemiseks sobiv disain võimaldab teha väljalõikeid sama hõlpsasti kui piki- ja ristilõikeid. Saag on kerge, kompaktne ja ühe käega juhitav, tänu millele on seda väga lihtne käsitseda, ning tagab saagimise käigus kasutajale suurema vabaduse ja toe. Saeketaste vahetamine on tänu mugavale spindlilukustussüsteemile samuti lihtne. Mudel SKIL 5350 GA on vastupidavas kohvris ning selle komplektis on üks karbiidhammastega saeketas, üks karastatud terasest saeketas, üks teemantlõikeketas, paralleeljuhik sirgete lõigete tegemiseks ja tolmuimeja adapter.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREM JÕUDLUS |
|---|---|
| Tühikäigupöörded | 6000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 600 W |
| Saagimissügavus 90° Item attribute | 28.5 mm |
| Saeketta max Ø | 89 mm |
| Saeketta min Ø | 85 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| EAN | 8719643001757 |
| Order Number | SW1E5350GA |
| Müratase | 91.5 dB |
| Helivõimsus | 102.5 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (metItem attributei lõikamisel) | 2.4 m/s² |
| Vibratsioonitase (puidu lõikamisel) | 2.6 m/s² |
Pakend sisaldab
- Kompaktsaag SKIL 5350 eri materjalide lõikamiseks
- Vastupidav plastkohver
- Karbiidhammastega saeketas (Ø 85 mm)
- Karastatud terasest saeketas (Ø 89 mm)
- Teemantketas (Ø 85 mm)
- Paralleeljuhik
- Tolmueemaldusadapter
- Kuuskantvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid































