5330 AG
Kompaktsaag eri materjalide lõikamiseks (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 156.33ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Käepärane saag lõikab erinevaid materjale (puit, laminaat, keraamilised plaadid, alumiinium ja plast)
- Võimas 600 W mootor ja 28,5 mm lõikesügavus
- Kompaktne ja kerge kuju võimaldab töötada ühe käega, tagades liikumisvabaduse
- Ideaalne uputuslõigete tegemiseks
- Spindlilukustus võimaldab ketast lihtsalt vahetada
- Standardvarustuses paralleeljuhik, saekettad ja teemantketas
Pole selles riigis saadaval
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Tühikäigupöörded | 6000 |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 600 W |
| Saagimissügavus 90° Item attribute | 28.5 mm |
| Saeketta max Ø | 89 mm |
| Saeketta min Ø | 85 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| EAN | 8710364077069 |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 94 dB |
| Helivõimsus | 105 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (metItem attributei lõikamisel) | 2.9 m/s² |
| Vibratsioonitase (puidu lõikamisel) | 2.8 m/s² |
| Vibratsioonitase (kahhelkivide lõikamisel) | 2.8 m/s² |
Pakend sisaldab
- Karastatud terasest saeketas (80 hammast) (2x)
- Teemantketas
- Voolik tolmuimeja ühendamiseks
- Paralleeljuhik
- Kuuskantvõti
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.17ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid































