Lintlihvmasin

- Lihvlindi suur liikumiskiirus tagab materjali tõhusa eemalduse
- Automaatne lindikontroll hoiab ära lindi mahajooksu seadmelt
- Kompaktne ja ergonoomiline disain võimaldab kahe käega käsitsemist ja tagab hea kontrollitavuse
- Kergesti paigaldatav «Equalizer»-lihvimisraam hoiab ära kriimustused ja tagab täiesti siledad pinnad
- «Overload Alert» LED; laske tööriistal otsustada optimaalne jõudlus ja vastupidavus
- Integreeritud tolmuimemine ja tõhus tolmufiltrisüsteem tagavad puhta töökeskkonna
- Komplektis sisaldub adapter eraldi tolmuimeja ühendamiseks
- Lint on «Clic»-süsteemi abil kergesti vahetatav, lihvimisraami ei ole vaja eemaldada
- Pehmendiga käepide tagab mugava töö pikema aja vältel
- Seadme ülaosas asuv lukustusnupp pidevaks tööks

ABC Automaatne Lindikontroll
SKILi automaatse lindikontrolli (ABC-süsteem) abil joondub lihvlint pärast tööriista sisselülitamist automaatselt ideaalsesse asendisse. See tasakaalustub pidevalt automaatselt, vältides lindi mahajooksmist või kahjustumist tööriista korpuse puudutamisel.
Avastage ABC Automaatne LindikontrollEqualizer Lihvimisraam
Tänu hästi disainitud „Equalizer“ lihvimisraamile on SKILi lintlihvmasinaga lihtne saavutada ideaalselt tasane pind ilma soovimatute kriimustusteta.
Avastage Equalizer Lihvimisraam

ÜLEKOORMUSHOIATUS
Lihvimine on lihtne tänu meie uuenduslikule ülekoormushoiatuse tehnoloogiale, mis on kasutusel 250W universaallihvmasinal ja 710W lintlihvmasinal. Ülekoormushoiatus näitab, milline surve on täpselt vajalik, et lihvmasin toimiks ettenähtud viisil, võimaldades tööriista parimat jõudlust ja maksimaalset vastupidavust.
Avastage ÜLEKOORMUSHOIATUSToote kirjeldus
Suurepärane tööriist keeruliste lihvimistööde jaoks
Võimsa 710 W mootori ja lihvlindi suure liikumiskiirusega (320 m/min) lihvmasin on parim valik materjali kiireks eemaldamiseks. See sobib suurepäraselt põhjalikkust nõudvate tööde puhul, nagu uste ja voodrilaudade eellihvimine enne nende uuesti ülevärvimist. SKIL-i patenteeritud lihvimisraam «Equalizer» on väga täpne. See ennetab kriimustuste ja soonte teket ning võimaldab pinda täieIikult tasandada. Lihvimisraami «Equalizer» suur eelis on ka see, et lihvimisraami ei ole tarvis lihvlintide vahetamiseks eemaldada. Lihvlinti pole tänu automaatsele lindikontrollile («ABC») tarvis enam kasutamise ajal käsitsi joondada, kuna automaatne lindikontroll hoiab lihvlindi tööriistaga ideaalselt joondu. Tänu «Overload Alert» LED-tulele on tagatud optimaalne jõudlus ja vastupidavus. Töökoha puhtana hoidmiseks on lihvmasinal sisseehitatud tolmukogumissüsteem käepärase tolmumahutiga. Et teie kodu oleks puhas, on komplektis ka tolmuimeja adapter, millega saab ühendada enamikku standardseid tolmuimejaid. Mudeli SKIL 7615 AB varustusse kuuluvad lihvimisraam «Equalizer», lihvlint, tolmumahuti ja tolmuimeja adapter.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Võimsus | 710 W |
| Lihvimispind | 76 x 133 mm |
| Lindi mõõtmed | 76 x 457 mm |
| Lihvlindi liikumiskiirus | 330 m/min |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| EAN | 8719643004956 |
| Order Number | SR1E7615AB |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 88.0 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 4.52 m/s² |
| Helivõimsus | 99.0 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
Pakend sisaldab
- Lintlihvmasin SKIL 7615
- «Equalizer»-lihvimisraam
- Lihvlint (1 tk)
- Mikrofiltreerimise tolmumahuti
- Tolmueemaldusadapter
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid
































