Harjadeta akunurklihvmasin




- Harjadeta digitaalmootor: võimsam, tõhusam ja 10 korda pikema tööeaga
- «VRS+»-iga lisakäepide: Ainulaadse ja efektiivse vibratsioonivähendussüsteemiga
- Sujuv käivitus, pöörded tõusevad maksimumini ühtlaselt
- Ülekoormuskaitse kaitseb mootorit
- Kui ühendate aku, mille lüliti on sisselülitatud asendis, tagab taaskäivituskaitse, et tööriist ei käivitu automaatselt
- Kolme asendisse seatav lisakäepide püsib mugavalt käes kõikide tööde puhul
- Süsteemiga «Clic» kettakaitset saab paari sekundiga reguleerida mis tahes tööasendisse
- Spindlilukustus võimaldab tarvikut hõlpsalt vahetada
- Liitiumioontehnoloogia: mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine puuduvad, alati kasutusvalmis
- Mittelibisev pehmendiga käepide muudab seadme käepärasemaks


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

Digitaalsed harjadeta mootorid
Iga SKILi tööriista DNA sisaldab uusimat tipptasemel tehnoloogiat. Meie kompaktsed digitaalsed harjadeta mootorid tagavad suurema võimsuse, suurema tõhususe ja pikema eluea kui võrreldavad harjadega mootorid.
Avastage Digitaalsed harjadeta mootoridKEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

PWRJUMP™
Akude lühem laadimisaeg tähendab vähem seisakuid. Lae oma SKIL „20V Max“ „PWRCORE 20™“ liitium-ioonakud kiiresti, et saaksid peatselt taas tööle asuda.
Avastage PWRJUMP™PWRASSIST™
SKILi akude kasutamine ei pea piirduma SKILi elektriliste tööriistadega. Meie „PWRASSIST™“ aku ja „PWRASSIST™“ USB-adapter võimaldavad laadida telefone ja tahvelarvuteid igal ajal.
Avastage PWRASSIST™

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Harjadeta akunurklihvmasin, millel on VRS+ külgkäepide
20V Max 3930 125 mm nurklihvija kuulub SKIL XP Pro seeriasse. Need tööriistad pakuvad erakordset jõudlust nõudlike projektide jaoks ning on loodud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Nagu kõik teised SKIL 20V akutoitel tööriistad, töötab see tööstusharu juhtiva PWRCORE 20™ akutehnoloogiaga. SKIL 3930 on võimas akutoitega nurklihvija, mis sobib ideaalselt kiireteks lõigeteks ja pingutuseta lihvimiseks. See on varustatud VRS+ külgkäepidemega, mille vastukaal võib liikuda igas suunas. See dünaamiline summuti vähendab vibratsiooni absoluutse miinimumini. Ergonomiline softgrip-disain tagab täiendava töömugavuse ja vastavalt tööülesandele saate külgkäepidet reguleerida kolme mugavasse asendisse. Digitaalne harjadeta mootor tagab suurema võimsuse, kõrgema efektiivsuse ja kuni 10 korda pikema tööea võrreldes harjadega mootoriga. SKIL 3930-l on elektrooniline pehme käivitus maksimaalse kiiruseni jõudmiseks järk-järgult ja tagasilöögita. Clic-süsteem võimaldab kaitset lihtsalt ilma võtmeta reguleerida, et suunata sädemed soovitud suunda. Ketaste vahetamine või asendamine on lihtne tänu mugavale spindlilukustussüsteemile.
«PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «20V Max»
Süsteemil «PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia «KEEPCOOL™», mis pikendab käitusaega kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenditud tehnoloogia «ACTIVCELL™» tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse akukaitse. «PWRCORE 20™» akud ja laadimisseadmed ühilduvad 100% kõigi SKIL «PWRCORE 20™» elektri- ja aiatööriistadega ning neid saab mugavalt seadmete vahel vahetada.
SKIL XP Pro Series
Tuginedes tipptasemel pärandile alates 1924. aastast on SKIL XP Pro seeria välja töötatud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Esindades parimat, mida SKIL pakub, ühendab SKIL XP Pro seeria erakordse jõudluse, vastupidavuse, professionaalsed omadused ja kompaktse ergonoomika. Täiuslikult varustatud tõsiste projektide jaoks igas koduses keskkonnas.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREPÄRANE TOIMIMINE |
|---|---|
| Akuelemendid | Liitiumioon |
| Tühikäigupöörded | 8500 |
| Netokaal ilma akuta | 1.88 kg |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Product Series | XP Pro Series |
| Ketta max Ø | 125 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjadeta | Jah |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| EAN | 4894863200488 |
| Order Number | AG1E3930CB |
| Müratase | 81.5 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Helivõimsus | 92.5 dB |
| Vibratsioonitase (pinna lihvimisel) | 3.9 m/s² |
Pakend sisaldab
- Harjadeta mootoriga akunurklihvmasin SKIL 3930
- Kettakaitse
- Lihvketas
- Süsteemiga «VRS+» lisakäepide
- Tarvikuvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































