Akutoitel umbrohulõikur




- Võimas mootor tagab sambla tõhusa eemalduse
- Kerge töö: põlved ja selg ei valuta enam
- Keskkonnasõbralik lahendus: pestitsiide ei kasutata
- Juhtratas tagab stabiilsuse
- Spindlilukustus võimaldab harja hõlpsalt vahetada
- Teleskoopkäepide tagab mugava töö
- Reguleeritav teine käepide optimaalse töömugavuse tagamiseks
- Suur kiirus: suur jõudlus
- Harjaindikaator asub katte peal
- Lihtne hoiustamise disain «Easy Storage» võimaldab ruumi säästa ja tööriistu korrapäraselt ladustada

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™Easy Storage
Segadus vähendab töövõimet, seega on meie aiatööriistad loodud ruumisäästliku „Easy Storage“ lahendusega.
Avastage Easy Storage

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
«20V Max» (18 V) liitiumioonakuga umbrohulõikur tagab umbrohu keskkonnasõbraliku eemaldamise
Võimas «20V Max» (18 V) SKIL 0660 on umbrohulõikur umbrohu keskkonnasõbralikuks eemaldamiseks. 0660 puhastab jalgtee, terrassi või sissesõidutee plaatide vahed kiiresti ja tõhusalt umbrohust, samblast ja väiksematest taimedest. Te ei pea enam umbrohtusid käsitsi välja kiskuma, nii et pärast põlved ja selg valutavad, ega kasutama keskkonnale kahjulikke mürke. Umbrohulõikuril on max 125 mm läbimõõduga hari, mida saab spindlilukustussüsteemi abil hõlpsalt vahetada. Reguleeritava kõrgusega teleskoopvars võimaldab alati leida mugava tööasendi. Sisseehitatud harjaindikaatori abil on teil tööriista lihtne joondada puhastatava piluga. Lisaks tagab juhtratas optimaalse stabiilsuse. Tänu mudeli SKIL eksklusiivsele disainile «Easy Storage» võtab tööriist kasutusjärgsel hoiustamisel minimaalselt ruumi. Mudeli SKIL 0660 CA varustuses on metallhari ja konks «Easy Storage».
«PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «20V Max»
Süsteemil «PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia «KEEPCOOL™», mis pikendab käitusaega kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenditud tehnoloogia «ACTIVCELL™» tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse akukaitse. «PWRCORE 20™» akud ja laadimisseadmed ühilduvad 100% kõigi SKIL «PWRCORE 20™» elektri- ja aiatööriistadega ning neid saab mugavalt seadmete vahel vahetada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Akuelemendid | Liitiumioon |
| Kõrguse reguleerimine | 93-126 cm |
| Harja läbimõõt | 125 mm |
| Harja tühikäigupöörded | 1500 |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjadeta | Ei |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8719643006011 |
| Order Number | GV1E0660CA |
| Müratase | 72 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 2.5 m/s² |
| Helivõimsus | 83 dB |
Pakend sisaldab
- SKIL 0660 akutoitel umbrohulõikur
- Metallhari
- «Easy Storage» kinnituskonks
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid




































