Trimmer

- Skili eksklusiivne «EASY STORAGE» disain võimaldab riputada seadet Skili kinnitusrakise külge (Skili kinnitusrakis sisaldub komplektis).
- Ülivõimas 1000 W mootor võimaldab seadet kasutada igasuguse muru puhul
- Suur 35 cm lõikediameeter
- Ergonoomiline disain (mootor paikneb käepideme lähedal) tagab ideaalse tasakaalu
- Reguleeritava kõrgusega teleskoopvars tagab mugava töö
- Teine reguleeritav käepide tagab töötamise ajal täieliku kontrolli seadme üle
- 2 lõikeniidiga lõikesüsteem tagab kiired ja parimad töötulemused
- Lõikeniidi automaatne söötmine kergendab töötamist
- 180º reguleeritav lõikepea tagab mugava servade lõikamise
- Kokkupandav taimekaitsepiirik tagab täpse töö
- Juhtmekaitse hoiab ära juhtme või seadme vigastused
Toote kirjeldus
Võimas jõhvtrimmer kiireks ja tõhusaks tööks
SKIL 0731 jõhvtrimmer saab kiiresti ja tõhusalt hakkama raskemate tööde, nagu pika või jämedama rohu ja umbrohu lõikamise, ning kõigi muruservadega. 1000 W mootor ja kvaliteetne kahe jõhviga lõikesüsteem muudavad töö lihtsaks. Tänu Skili eksklusiivsele «Easy Storage»-disainile võtab trimmer hoiustamisel minimaalselt ruumi. See jõhvtrimmer on komplektis kolme poolisüsteemiga.
Ideaalne tasakaal ja jõhvi automaatne etteandmine
SKIL 0731 jõhvtrimmeri tippklassi mootor, teine reguleeritav käepide ja kahe jõhviga lõikesüsteem tagavad ideaalse tasakaalu ja mugava käsitsemise. 35 cm lõikediameeter võimaldab tööga kiiresti valmis saada isegi suuremate alade korral. Jõhvi automaatne etteandmine hõlbustab käsitsemist ja võimaldab tänu kahele 4,5 m pikkusele jõhvile pikemalt katkestusteta töötada. Need aega säästvad omadused lasevad rohkem tööle keskenduda.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Maksimaalse töömugavuse tagamiseks on trimmeril reguleeritav teleskoopkäepide, seega leiavad kõik kasutajad endale sobiva tööasendi. Käepäraseks ja mugavaks vertikaalseks servalõikuseks saab trimmeri pead pöörata 180º ja aiale viimase lihvi andmine võib alata. Veelgi enam, taimekaitsepiirik võimaldab trimmeriga täpselt töötada, nii et taimede ja lillede vigastamise pärast ei ole vaja muret tunda.
Mugav «Easy Storage»-lahendus
Seade kuulub Skili käepäraste ja aega säästvate aiatööriistade sarja «Urban Series». Kõikidel «Urban Series»-sarja kuuluvatel tööriistadel on Skili eksklusiivne «Easy Storage»-lahendus, mis tähendab, et neid on mugav hoiustada ja nad ei võta peaaegu üldse ruumi. Trimmeril on kaasas «Easy Storage» hoidik, millega on lihtne tööriist seinale riputada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Tühikäigupöörded | 7000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 1000 W |
| Niitmissüsteem | 2 lõikeniidiga süsteem |
| Niitmislaius | 35 cm |
| Kõrguse reguleerimine | 110-120 cm |
| Lõikeniidi vabastussüsteem | Automaatne |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8710364065660 |
| Order Number | F0150731AA |
| Müratase | 84 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 1 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 2.9 m/s² |
| Helivõimsus | 95 dB |
Pakend sisaldab
- 3 pooli, 9 (2x4,5) m lõikeniiti
- SKIL kinnitusrakis
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































