Hekilõikur

- SKILi eksklusiivne «EASY STORAGE» käepide võimaldab riputada seadet SKILi kinnitusrakise külge
- Komplekti kuuluvat «EASY STORAGE» moodulit saab laiendada mugavaks kinnitusrakiseks, mille külge on võimalik kinnitada ka teisi SKILi aiatööriistu
- Võimas 450 W mootor tagab tõhusa lõikamise
- Teine «COMFORT GRIP» käepide tagab täieliku kontrolli seadme üle
- Teemantlihvitud ja laseriga lõigatud lõiketerad
- «GRIP CUT» funktsioon hoiab ära okste äralibimisemise terade vahelt
- Tera otsa kaitse hoiab ära tera otsa vigastamise
- Ergonoomiline disain tagab massi optimaalse tasakaalu ja suurepärase käsitsetavuse
- Kerge kaal tagab mugava lõikamise nii horisontaals- kui ka vertikaalsuunas
- Suured madala takistusega lülitid tagavad mugava töö
- Juhtmekaitse hoiab ära juhtme või seadme vigastused
Toote kirjeldus
Põõsate ja hekkide hõlpus lõikamine
SKIL 0740 on võimas 450 W hekilõikur, mis sobib suurepäraselt linnaaedades kasvavate põõsaste ja hekkide lõikamiseks. Hekilõikuri suured käepidemed ja kerge kaal tagavad mugava tööasendi nii horisontaal- kui ka vertikaalsuunas lõikamisel. Tänu SKILi eksklusiivsele «Easy Storage»-disainile võtab hekilõikur hoiustamisel minimaalselt ruumi.
Kasuliku ‘Grip Cut’-konstruktsiooniga läheb kärpimine hõlpsasti
450-vatisel hekilõikuril on kvaliteetne lõiketera laseriga lõigatud ja teemantlihvitud süsinikterasest hammastega. Tänu 52 cm pikkusele terale ulatub lõikama kõiki väikesi kuni keskmise suurusega hekke. Kuni 14 mm läbimõõduga oksad ei libise tera hammaste vahelt välja tänu SKILi «Grip Cut»-konstruktsioonile.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Ergonoomiline disain, pehmendiga tagumine käepide ja ‘Comfort Grip’-lisakäepide tagavad töömugavuse. Kerge kaalu tõttu on hekilõikuriga võimalik töötada mis tahes asendis, näiteks ka ülestõstetud kätega. Tänu tera otsa kaitsele on võimalik lõigata ka seina äärest ja maapinna lähedalt. Kaitse hoiab ära tera otsa vigastused, kui hekilõikur läheb vastu kõva pinda.
Mugav «Easy Storage»-lahendus
Seade kuulub SKILi käepäraste ja aega säästvate aiatööriistade sarja «Urban Series». Kõikidel «Urban Series»-sarja kuuluvatel tööriistadel on SKILi eksklusiivne «Easy Storage»-lahendus, mis tähendab, et neid on mugav hoiustada ja nad ei võta peaaegu üldse ruumi. Hekilõikuriga on kaasas «Easy Storage»-hoidik, millega on lihtne tööriist seinale riputada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Pinge/sagedus | 230-240V/50-60Hz |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Võimsus | 450 W |
| Laba pikkus | 52 cm |
| Tühikäigusagedus | 3200 |
| Lõiketerade vahekaugus | 14 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8710364051892 |
| Order Number | F0150740AA |
| Müratase | 80 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 3.3 m/s² |
| Helivõimsus | 100 dB |
Pakend sisaldab
- SKIL kinnitusrakis
- Terakaitse
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid































