Poleerija

- Mitmekülgne poleerija, mis on varustatud kahe erineva poleerkettaga (Ø 125 mm / Ø 180 mm)
- 1300 W mootor
- Sujuv käivitus tagab kontrollitud töö
- Konstantelektroonika tagab efektiivsuse ka suurte koormuste puhul
- Tugevdatud kruviajamid ja tolmukindlad kuullaagrid tagavad pikema kasutusea
- Pehmendiga D-käepide tagab kindla kontrolli
- Pöörete valik kõikideks poleerimistöödeks
- Lihtsalt vahetatavad grafiitharjad
Toote kirjeldus
Mitmekülgne poleerija kõikideks poleerimistöödeks
SKIL Masters 9955 on professionaalseks kasutamiseks mõeldud poleerija, mille komplektis on vastupidav SKIL Masters kott kahe lisakäepideme, 125 mm ja 180 mm Velcro-talla ja kahe kvaliteetse lambavillast poleerimispadjaga. 1300 W poleerijaga saab eemaldada autodelt ja paatidelt kriimustusi, parandada auto väljanägemist ning eemaldada alumiiniumilt, teraselt ja muudelt materjalidelt roostet ja oksüdatsiooni jälgi. Tänu reguleeritavatele pöörelete saab valida töö iseloomule sobiva kiiruse ning ühtlane lihvimistulemus saavutatakse tänu elektroonikale, mis tagab ühtlase kiiruse, hoolimata jõust, mida seadmele rakendatakse. Sujuva käivituse funktsioon tagab poleerija kontrollitud käivitumise, vähendades poleerimisvahendi laialipritsimist. D-kujuline lisakäepide ja tavaline lisakäepide tagavad töömugavuse igas olukorras.
SKIL Masters: profitööriistad professionaalsele kasutajale
Skil Masters pakub laia valikut tööriistu eelkõige professionaalsetele kasutajatele. Kõik sai alguse 1924. aastal, mil Skili asutaja leiutas ketassae. See legendaarne ketassaag Skilsaw oli esimene paljudest teedrajavatest leiutistest, mille puhul pööratakse lisaks tõhususele tähelepanu ka tööriistade lihtsale ja praktilisele käsitsemisele. Tänu vastupidavale konstruktsioonile, töökindlusele ja laiale valikule on nende tööriistade puhul tegemist parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Skil Mastersi praktilised tööriistad muudavad ka rasked tööd nauditavaks.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8710364054961 |
| Order Number | F0159955MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Tühikäigupöörded | 600-3000 |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 1300 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Tald, Ø max | 125 / 180 mm |
| Müratase | 86 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 8.5 m/s² |
| Helivõimsus | 97 dB |
Pakend sisaldab
- Riidest kott
- Kuuskantvõti
- Lisakäepide
- D-käepide
- 2 takjapaelaga kinnituvat poleerketast
- 2 villast poleerketast
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid































