Nurklihvmasin

- 1300 W võimsusega mootor rasketeks töödeks
- Pööratav tagakäepide ja kolme asendisse seatav lisakäepide tagavad mugava haarde
- Sujuv käivitus, pöörded tõusevad maksimumini ühtlaselt, ilma et tekiks tagasilööki
- Reguleeritavad pöörded võimaldavad seadet kasutada erinevate tööde tegemiseks
- Ülekoormuskaitse kaitseb mootorit
- Konstantelektroonika tagab efektiivsuse ka suurte koormuste puhul
- Kettakaitse tööriista abita lihtsalt reguleeritav
- Tugevdatud kruviajam tagab madala mürataseme, kõrgema pöördemomendi ja pikema tööea
- Neljameetrine kummikattega juhe tagab töötamisel maksimaalse liikumisvabaduse.
- Suur lüliti muudab töötamise mugavamaks
- Spindlilukustus võimaldab tarvikut hõlpsalt vahetada
- Pehmendiga käepide muudab töötamise veelgi mugavamaks
Toote kirjeldus
Täiselektrooniline nurklihvmasin, millel on pööratav tagumine käepideme
Muljetavaldavale nurklihvmasinale SKIL Masters 9412 sobivad 125 mm kettad ning komplekti kuulub ka vastupidav riidest kott. Tööriista paremaks käsitsemiseks on nii tagumist kui ka lisakäepidet võimalik erinevatesse asenditesse reguleerida. Tööriista 1300 W mootor ja reguleeritavad pöörded tagavad keerulisteks lõikamis- ja lihvimistöödeks mitmekülgsuse ja hea käsitsetavuse. Karastatud kruviajam ja isoleeritud kuullaagrid muudavad tööriista eriti vastupidavaks. Nelja meetri pikkune kummist toitejuhe tagab suure tööraadiuse. Täiselektroonika tagab sujuva käivitumise, kaitse ülekoormuse eest ja ühtlase pöörlemiskiiruse koormusolukorras. Spindlilukustus võimaldab tarvikuid kiiresti vahetada ning võtmeta reguleerimise süsteem võimaldab kaitset hõlpsalt reguleerida vastavalt töö iseloomule.
SKIL Masters: profitööriistad professionaalsele kasutajale
Skil Masters pakub laia valikut tööriistu eelkõige professionaalsetele kasutajatele. Kõik sai alguse 1924. aastal, mil Skili asutaja leiutas ketassae. See legendaarne ketassaag Skilsaw oli esimene paljudest teedrajavatest leiutistest, mille puhul pööratakse lisaks tõhususele tähelepanu ka tööriistade lihtsale ja praktilisele käsitsemisele. Tänu vastupidavale konstruktsioonile, töökindlusele ja laiale valikule on nende tööriistade puhul tegemist parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Skil Mastersi praktilised tööriistad muudavad ka rasked tööd nauditavaks.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 3000-12000 |
| Pinge/sagedus | 230-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 1300 W |
| Ketta max Ø | 125 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Kitsas tagakäepide | Jah |
| EAN | 8710364076529 |
| Order Number | F0159412MA |
| Siseava Ø | 22 mm |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 93.5 dB |
| Helivõimsus | 104.5 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (pinna lihvimisel) | 11.6 m/s² |
| Vibratsioonitase (lihvkettaga lihvimisel) | 6.9 m/s² |
| Vibratsioonitase (poleerimisel) | 8.5 m/s² |
Pakend sisaldab
- Nurklihvmasin SKIL 9412
- Riidest kott
- Kettakaitse
- Lisakäepide
- Tarvikuvõti
- Alus- ja kinnitusmutri komplekt
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































