Nurklihvmasin

- Võimas 1010 W mootor täpseks lõikamiseks, lihvimiseks ja rooste eemaldamiseks
- Reguleeritavad pöörded võimaldavad seadet kasutada erinevate tööde tegemiseks
- Ainulaadse ja efektiivse vibratsioonisummutussüsteemiga «VRS+» lisakäepide
- Sujuv käivitus, pöörded tõusevad maksimumini ühtlaselt, ilma et tekiks tagasilööki
- Ülekoormuskaitse kaitseb mootorit
- Konstantelektroonika tagab efektiivsuse ka suure koormuse puhul
- Taaskäivituskaitse ei luba tööriistal pärast voolukatkestust automaatselt käivituda
- Kolme asendisse seatav lisakäepide püsib mugavalt käes kõikide tööde puhul
- Süsteemiga «Clic» kettakaitset saab paari sekundiga reguleerida mis tahes tööasendisse
- Tolmukindlalt isoleeritud kuullaagrid pikendavad seadme tööiga ning kruviajam lisab tugevust ja vähendab müra
- Lame metallist reduktorikorpus võimaldab lihtsat ligipääsu ka kitsastes kohtades
- Spindlilukustus võimaldab tarvikut hõlpsalt vahetada
- Mittelibisev pehmendiga käepide muudab seadme käepärasemaks


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

ÜLEKOORMUSHOIATUS
Lihvimine on lihtne tänu meie uuenduslikule ülekoormushoiatuse tehnoloogiale, mis on kasutusel 250W universaallihvmasinal ja 710W lintlihvmasinal. Ülekoormushoiatus näitab, milline surve on täpselt vajalik, et lihvmasin toimiks ettenähtud viisil, võimaldades tööriista parimat jõudlust ja maksimaalset vastupidavust.
Avastage ÜLEKOORMUSHOIATUSVRS+ Technology
Vähesele vibratsioonile keskendumise tulemusena on SKIL selle saavutamiseks välja töötanud mitmeid tehnilisi lahendusi, mis kõik on koondatud „VRS“ (vibratsiooni vähendamise süsteem) nime alla. SKILi „VRS“, mis ulatub täielikult tasakaalustatud vastukaaludest kuni tõeliselt ainulaadsete lahendusteni, vähendab vibratsiooni märkimisväärselt.
Avastage VRS+ Technology
Toote kirjeldus
Võimas nurklihvmasin eelvalitavate reguleeritavate pööretega
9149 115 mm nurklihvija kuulub SKIL XP Pro seeriasse. Need tööriistad pakuvad erakordset jõudlust nõudlike projektide jaoks ning on loodud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. SKIL 9149 on võimas nurklihvija, mis on varustatud 1010 W mootoriga ja tagab parimad tulemused lõikamisel, lihvimisel ja rooste eemaldamisel. See on varustatud VRS+ külgkäepidemega, mille vastukaal võib liikuda igas suunas. See dünaamiline summuti vähendab vibratsiooni absoluutse miinimumini. Sõltuvalt tööülesandest saate külgkäepidet hõlpsasti reguleerida kolme mugavasse asendisse. Tööriistal on elektrooniline pehme käivitus, mis reguleerib automaatselt kiirust, ja püsivõimsuse elektroonika, mis tagab tõhususe ka suurema koormuse korral. Clic-süsteem võimaldab kaitset hõlpsasti ilma võtmeta reguleerida, nii et saate suunata sädemed soovitud suunda. Selle suure jõudluse rõhutamiseks on tööriistal karastatud spiraalhammasrattad, mis tagavad suurema pöördemomendi, pikema tööea ja madalama mürataseme töö ajal. Ketaste vahetamine või asendamine on lihtne tänu mugavale spindlilukustussüsteemile.
SKIL XP Pro Series
Tuginedes tipptasemel pärandile alates 1924. aastast on SKIL XP Pro seeria välja töötatud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Esindades parimat, mida SKIL pakub, ühendab SKIL XP Pro seeria erakordse jõudluse, vastupidavuse, professionaalsed omadused ja kompaktse ergonoomika. Täiuslikult varustatud tõsiste projektide jaoks igas koduses keskkonnas.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREM JÕUDLUS |
|---|---|
| Tooteseeria | XP Pro Series |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 3000-12000 |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 1010 W |
| Ketta max Ø | 115 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Kitsas tagakäepide | Ei |
| EAN | 8719643003881 |
| Order Number | AG1E9149GA |
| Siseava Ø | 22 mm |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 85.9 dB |
| Helivõimsus | 96.9 dB |
| Määramatus (K) | 3.0 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (pinna lihvimisel) | 7.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (lihvkettaga lihvimisel) | 6.2 m/s² |
Pakend sisaldab
- Nurklihvmasin SKIL 9149
- Kandekohver
- Kettakaitse
- Süsteemiga «VRS+» lisakäepide
- Tarvikuvõti
- Alus- ja kinnitusmutri komplekt
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































