Nurklihvmasin

- Võimas 850 W mootor täpseks lõikamiseks, lihvimiseks ja rooste eemaldamiseks
- Lüliti tagab optimaalse juhtimise. Selle kasutamiseks ei ole vaja palju jõudu kasutada ja tööriist lülitub lüliti vabastamise korral välja
- Kolme asendisse seatav lisakäepide püsib mugavalt käes kõikide tööde puhul
- Süsteemiga «Clic» kettakaitset saab paari sekundiga reguleerida mis tahes tööasendisse
- Integreeritud võtmehoidik lisakäepidemes
- Tolmukindlalt isoleeritud kuullaagrid pikendavad seadme tööiga ning kruviajam lisab tugevust ja vähendab müra
- Lame metallist reduktorikorpus võimaldab lihtsat ligipääsu ka kitsastes kohtades
- Spindlilukustus võimaldab tarvikut hõlpsalt vahetada
Toote kirjeldus
Võimsal nurklihvmasinal on optimaalseks juhtimiseks vastav lüliti
Võimsale nurklihvmasinale SKIL 9132 sobivad 125 mm kettad. Võimas 850 W mootor tagab täpse lõikamise, lihvimise ja rooste eemaldamise. Nurklihvmasinal on optimaalseks juhtimiseks mugav lüliti. Selle kasutamiseks ei ole vaja palju jõudu kasutada ja tööriist lülitub lüliti vabastamise korral kohe välja. Süsteemiga «Clic» saab kettakaitset ilma tööriistata lihtsalt reguleerida, nii et sädemeid on võimalik suunata soovitud suunas. Lisakäepidemes olev integreeritud võtmehoidik tagab, et tarvikute vahetamiseks vajalik võti on alati käepärast. Lisakäepide on hõlpsasti reguleeritav kolme erinevasse asendisse, sõltuvalt töö iseloomust. Tööriistal on tolmukindlalt isoleeritud kuullaagrid ja kruviajamid, mis tagavad suurema pöördemomendi, pikema tööea ja väiksema mürataseme töö käigus. Kitsas ja vastupidav metallist ülekandekorpus tagab nurklihvmasina lihtsa käsitsemise ka kitsastes tingimustes. Saeketaste vahetamine või asendamine on tänu mugavale spindlilukustussüsteemile samuti lihtne.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 12000 |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 850 W |
| Ketta max Ø | 125 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Kitsas tagakäepide | Ei |
| EAN | 8719643000415 |
| Order Number | AG1E9132AA |
| Siseava Ø | 22 mm |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 87 dB |
| Helivõimsus | 98 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (pinna lihvimisel) | 7.7 m/s² |
Pakend sisaldab
- Nurklihvmasin SKIL 9132
- Kettakaitse
- Lisakäepide
- Tarvikuvõti
- Alus- ja kinnitusmutri komplekt
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































