8600 AA
Puhur
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 111.39ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Kompaktne, võimas puhur
- Sujuvalt reguleeritavad pöörded võimaldavad erinevaid rakendusi
- Ergonoomiline käepide tagab hästi tasakaalustatud tööasendi
- Lukustusnupp pidevaks tööks
- Võimas 620 W mootor ja suur õhuvool võimaldavad teha erinevaid puhastus- ja kuivatustöid
- Eemaldatav kummist otsak töötamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades ja kiire ümberlülitus puhumisfunktsioonilt imemisfunktsioonile
Toote kirjeldus
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Koormuseta kiirus (p/min) | 0-16000 |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 230-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 620 W |
| Õhuvool | 3.3 m³/min |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8710364050802 |
| Order Number | F0158600AA |
| Müratase | 85 dB |
| Vibratsioonitase | 5.0 m/s² |
| Helivõimsus | 96 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
Pakend sisaldab
- Puhumisotsak
- Tolmukott
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 5.41ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































