KuumaƵhupuhur

- Elektrooniliselt juhitav kuumaƵhupuhur tagab tƶƶriista stabiilse temperatuuri
- Otsaku vƤljaviskamise funktsioon otsaku turvaliseks vahetamiseks ja eemaldamiseks
- Pidev kuumuskontroll hoiab ära ülekuumenemise, võimaldades töötada katkestusteta
- KuumaƵhupuhurit saab kasutada jootmiseks, lahtijootmiseks ja plastide keevitamiseks, kasutades erinevaid vƤikese lƤbimƵƵduga otsakuid
- Temperatuur sujuvalt reguleeritav kuni 600 kraadini Celsiuse jƤrgi, vƵimaldades teha kƵige erinevamaid tƶid
- Tänu stabiilsele statsionaarsele asendile võib mitme töö puhul kasutada turvalist «käed-vaba»-töötamise võimalust
- Kaks Ƶhuvoolu seadet, 350 ja 500 l/min
- Pehmendiga kƤepide tagab mugava tƶƶ
- Ideaalne vƤrvi ja kleebiste eemaldamiseks, suuskade mƤƤrimiseks ja nendelt mƤƤrde eemaldamiseks ning paljuks muuks
Toote kirjeldus
Elektrooniliselt juhitav otsaku väljalükkamise funktsiooniga kuumaõhupuhur
SKIL 8020 on võimas 2000 W kuumaõhupuhur, mis sobib suurepäraselt mitmete tööde jaoks, nagu värvi ja liimi eemaldamine, suuskade määrimine ja määrde eemaldamine ning paljud muud tööd.Kuumaõhupuhur on elektrooniliselt juhitav, mis tähendab, et elektroonika ennetab tööriista ülekuumenemist, jälgides pidevalt tööriista temperatuuritaset. VA1U8020AA ei ole varustatud täiendavate soojapuhuripüstoli otsikutega, kuid ühildub kõige levinumate, laialdaselt kättesaadavate otsikutega.See võimaldab väikese läbimõõduga otsakuid kasutada erinevateks jootmis-, lahtijootmis- ning keevitustöödeks.See kuumaõhupuhur ühildub enamiku turul saada olevate otsakutega, nii et sobiva otsaku leidmine pole probleem.Erinevad tööd vajavad erinevaid temperatuure ja õhuvoolu seadeid. Saate valida 12 erinevat temperatuuri seadistust ja saate valida kahe õhuvoolu seadistuse vahel: 350 ja 500 l/min. Ainulaadne pihusti väljaviskamise funktsioon võimaldab pihustite ohutut ja kohest eemaldamist, eriti kui need on kuumad, et vahetada kiiresti pihustite vahel erinevate rakenduste jaoks.Kuumaõhupuhuril on lai tagumine osa, mis võimaldab asetada tööriista pidevaks kasutuseks stabiilselt tööpingile.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVĆĆRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8719643003713 |
| Order Number | VA1E8020AA |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| VƵimsus | 2000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| LCD-ekraan | Ei |
| Ćhuvoog | 350-500 l/min |
| Temperatuurivahemik | 50-600 °C |
| Elektroonika | Jah |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
Pakend sisaldab
- KuumaƵhupuhur SKIL 8020
- Kasutusjuhend
Selle tƶƶriista saadaval olevad dokumendid









































