Peitel

- Multifunktsionaalne 250 W võimsusega tööriist igat liiki pinna tasandamiseks ning taastamiseks ja nikerdustöödeks
- 3 kiirust suurendavad täpsust ja kontrolli
- Kompaktne, ergonoomiline disain, pehmendiga käepide
- Eraldi lükkamisasend maksimaalse mugavuse tagamiseks
- Tarvikute vahetamine tööriista abita muudab tarvikute vahetamise kiireks ja lihtsaks
Toote kirjeldus
Multifunktsionaalne elektripeitel materjali kiireks eemaldamiseks
SKIL Masters 7720 on suure võimsusega elektripeitel, mille komplekti kuulub vastupidav SKIL Masters kott ja 15 tera. Elektripeitliga on lihtne eemaldada värvi, pahtlit, vuugi täitematerjali, põrandaplaate, montaaživahu kõvaks läinud jääke, krohvi, kipsi, liimijääke ja muid materjale. Elektripeitlil SKIL Masters 7720 on suure võimsusega 250 W mootor ja kolm pöörete režiimi tänu millele sujub töö kiirelt ja lihtsalt. Tööriistata tarvikute vahetamise süsteem võimaldab neid hõlpsasti eemaldada ja vahetada. Nelja meetri pikkune kummist toitejuhe tagab suure tööraadiuse.
SKIL Masters: profitööriistad professionaalsele kasutajale
Skil Masters pakub laia valikut tööriistu eelkõige professionaalsetele kasutajatele. Kõik sai alguse 1924. aastal, mil Skili asutaja leiutas ketassae. See legendaarne ketassaag Skilsaw oli esimene paljudest teedrajavatest leiutistest, mille puhul pööratakse lisaks tõhususele tähelepanu ka tööriistade lihtsale ja praktilisele käsitsemisele. Tänu vastupidavale konstruktsioonile, töökindlusele ja laiale valikule on nende tööriistade puhul tegemist parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Skil Mastersi praktilised tööriistad muudavad ka rasked tööd nauditavaks.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8710364040643 |
| Order Number | F0157720MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 230-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 250 W |
| Tühikäigupöörded | 6500 / 8500 / 9500 |
| Käigu pikkus | 2.2 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Müratase | 81 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 12.7 m/s² |
| Helivõimsus | 92 dB |
Pakend sisaldab
- Riidest kott
- 5 laia (60 mm) terasest tera
- 3 laia (60 mm) terasest spaatlit
- 2 kitsast (15 mm) lapikmeislit
- 5 kitsast (35 mm) universaaltera
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































