Pika kaelaga kipsplaatide lihvmasin

- Sujuv käivitamine, reguleeritav kiirus, püsikiirus ja ülekoormuskaitse, mis aitavad teil tööd õigesti ja hõlpsasti teha
- 360° LED-tuli näitab täpselt, kus tuleb lihvida
- Eemaldatav harjasegment serva lähedal lihvimiseks
- Kokkupandav disain lihtsaks hoiustamiseks ja transportimiseks
- Optimaalne pöörlemisvabadus seinte ja lagede lihvimiseks
- Vooliku kaitsejalg takistab vooliku kokkupaindumist
- Sobiva lihvpaberiga sobib see ideaalselt krohvplaatide, kõvast vahtplastist soojustusplaatide lihvimiseks, värvimise ettevalmistamiseks, poleerimiseks
- Reguleeritav õlarihm tagab parema mugavuse ja käsitsemise
- Kinnitage toitekaabel vooliku külge, et vähendada takerdumisohtu
- 4 m voolik


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Toote kirjeldus
Võimas pika kaelaga kipsplaatide lihvmasin, et töö saaks tehtud
Pika kaelaga kipsplaadilihvija 7521 kuulub SKIL XP Pro seeriasse. Need tööriistad pakuvad erakordset jõudlust nõudlike projektide jaoks ning on loodud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Võimas 750 W kipsplaadilihvija on mõeldud Ø 225 mm ketastele, mis võimaldab töö kiirelt ja minimaalse pingutusega lõpule viia. Tänu pikendusvardale ning 4 meetri pikkusele voolikule ja toitekaablile saate hõlpsasti lihvida suuri pindu. Lihvija on varustatud mitmesuguste elektrooniliste funktsioonidega, sealhulgas pehme käivitus sujuvaks kiirenduseks առանց tagasilöögita, püsikiirus ühtlaste tulemuste saavutamiseks ning ülekoormuskaitse tööriista eluea pikendamiseks. Lisaks võimaldab muudetava kiiruse seadistus kohandada lihvijat erinevate pinnamaterjalidega, tagades optimaalse jõudluse.
Tõhus ja mugav lihvimine
SKILi kipsplaatide lihvmasinal on mitmeid praktilisi funktsioone, mis on mõeldud selleks, et teha lihvimine tõhusamaks ja mugavamaks. Selle 360° LED-tuli tagab heleda ja ühtlase valgustuse, mis teeb lihvimist vajavad alad täpselt nähtavaks. Harjakorpuse eemaldatav osa võimaldab lihvimist kuni pinna servadeni. Lisamugavuse tagab reguleeritav õlarihm, mis aitab viia suurema osa raskusest randmelt ja käelt õlale, vähendades pikemaajalisel kasutamisel väsimust. Lisaks saab toitejuhtme vooliku külge kinnitada, et vähendada takerdumise ja komistamise ohtu.
Lihtne transportida ja hoiustada
SKILi kipsplaatide lihvmasinat on lihtne transportida. Lihtsalt eemaldage pikendusvarras ja voltige tööriist kompaktsemaks kokku, nii et see mahub ideaalselt kaasasolevasse kandekotti. Kui teil on vaja lihvmasin töö ajal kõrvale panna, võib see seista sisseehitatud kronsteinide peal, mis aitavad ka vältida vooliku kokkupaindumist.
SKIL XP Pro Series
Tuginedes tipptasemel pärandile alates 1924. aastast on SKIL XP Pro seeria välja töötatud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Esindades parimat, mida SKIL pakub, ühendab SKIL XP Pro seeria erakordse jõudluse, vastupidavuse, professionaalsed omadused ja kompaktse ergonoomika. Täiuslikult varustatud tõsiste projektide jaoks igas koduses keskkonnas.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREM JÕUDLUS |
|---|---|
| Koormuseta kiirus (p/min) | 600-1700 |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 750 W |
| Velcro lihvpaberi mõõtmed | 225 mm |
| LihvtItem attributea Ø | 215 mm |
| Tooteseeria | XP Pro Series |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 4894863202659 |
| Order Number | SR1E7521DA |
| Müratase | 89 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 3.7 m/s² |
| Helivõimsus | 97 dB |
Pakend sisaldab
- Pika kaelaga kipsplaatide lihvmasin SKIL 7521
- Kanderihm
- Tolmueemaldusadapter
- Võrklihvpaber (2 tk tera 120, 1 tk tera 80)
- 4 takjakinnisega linti
- Kuuskantvõti
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































