Vibrolihvmasin

- Suure lihvtallaga lihvmasin suurte pindade kiireks ja sujuvaks viimistlemiseks
- Takjakinnitus ja klamberkinnitus kasutamiseks nii takjakinnitusega lihvpaberite kui ka tavalise paberiga
- Integreeritud adapter tolmuimeja jaoks
- Tolmuimemine läbi alustalla tagab puhtama töö
- Ergonoomiline ja kerge disain tagab mugava töö
- Pehmendiga käepide tagab mugava töö ja kontrolli seadme üle
- Madal müra- ja vibratsioonitase
- Lüliti (sisse/välja) asub kergesti juurdepääsetavana seadme ülaosas
Toote kirjeldus
Mitmekülgne vibrolihvmasin sileda lihvimistulemuse saamiseks
Vibrolihvmasinal SKIL 7338 on võimas 160 W mootor ja suur võnkeläbimõõt, mis teeb näiteks uste, laudade, piirdeaedade ja kuuride lihvimise hõlpsaks. Kerge kaal, käepärane disain ja mugav pehmendiga käepide tagavad tööriista hea käsitsetavuse ja hea lõpptulemuse. Töökeskkonda saab puhtana hoida, ühendades integreeritud tolmuimeja liitmiku abil standardse tolmuimeja. Mudelil SKIL 7338 on klamber- ja takjakinnitusega kaksikkinnitussüsteem, seega on võimalik kasutada nii tavalisi kui ka takjakinnitusega lihvpabereid. Vibrolihvmasina komplektis on kolm lihvpaberit.
Kompaktne disain tagab hea käsitsetavuse
Tänu vibrolihvmasina kompaktsusele, ergonoomilisele disainile ja pehmendiga käepidemele on tööriist lihvides hästi juhitav. Suurte pindade, nagu uksed ja lauad, lihvimisel selle mitmekülgse lihvmasinaga ei teki väsimust ja töö sujub hõlpsalt. See sobib ka suurepäraselt vertikaalsete pindade, nagu piirdeaiad, lihvimiseks. Vibrolihvmasina ülaosas asuvat ergonoomilist lülitit (sisse/välja) on lihtne käsitseda nii vasaku- kui ka paremakäelistel. Kvaliteetsed tolmukindlad kuullaagrid tagavad, et tolm ei kahjusta ülitähtsaid sisemisi detaile ja seadme eluiga on pikem.
Integreeritud tolmuimejaliitmik tagab puhtama töökeskkonna
Töökeskkonda saab puhtana hoida tänu SKIL 7338 tallas olevatele avadele, mille kaudu imetakse tolm sisse. Samuti saab tööriistaga ühendada integreeritud tolmuimeja liitmiku abil standardse tolmuimeja, mis tolmu tallas asuvate avade kaudu sisse imeb. Vibrolihvmasinale sobivad turul saada olevad standardsed lihvpaberid.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8710364065974 |
| Order Number | F0157338AA |
| Võnke Ø | 2 mm |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 160 W |
| Võngete arv | 24000 p.m. |
| Lihvimispind | 92 x 185 mm mm |
| Standardse lihvpaberi mõõtmed | 93 x 230 mm mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Velcro lihvpaberi mõõtmed | 93 x 186 mm mm |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 85 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 8.4 m/s² |
| Helivõimsus | 96 dB |
Pakend sisaldab
- Lihvpaberid (3 x tavalist, karedus 60/80/120)
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































