Deltalihvmasin

- Suurte võngetega võimas detaillihvmasin vaevata lihvimiseks
- Sobib suurepäraselt nurkade ja servade lihvimiseks
- Kaks jala asendit: asend 1 nurkade lihvimiseks ja asend 2 servade lihvimiseks
- Sõrmekujuline tarvik lihvimiseks raskesti ligipääsetavates kohtades
- Kiire vahetamise süsteem jala asendi lihtsaks reguleerimiseks
- Takjakinnitusega tald kiireks ja hõlpsaks tarvikute vahetamiseks
- Sujuvalt reguleeritav võngete arv tagab optimaalse jõudluse erinevate materjalide lihvimisel
- Tolmueemaldusliides tagab puhtama töökeskkonna
- Ergonoomiline disain on meeldivalt ümar
- Seadme ülaosas asuv suur integreeritud liuglüliti (sisse/välja) tagab optimaalse mugavuse
- Integreeritud võtmehoidik
- 2,75 m pikkune toitejuhe tagab töötamisel optimaalse liikumisvabaduse
Toote kirjeldus
Detaillihvmasin kahe jalaasendi ja sõrmekujulise tarvikuga
260 W SKIL 7126 detaillihvmasin on oma kolme funktsiooniga mõeldud raskesti ligipääsetavate kohtade, näiteks treppide ja mööbli lihvimiseks. Saate kiiresti vahetada kahe jalaasendi vahel nurkade ja servade lihvimiseks. Lisatud sõrmekujulise tarviku abil saate lihvida ka raskesti ligipääsetavaid kohti. Pöördeid on võimalik reguleerida vastavalt töö iseloomule, tagades optimaalse lihvimistulemuse kõikide materjalide puhul. Detaillihvmasina komplektis on kompaktne kohver ja 15 lihvpaberit.
Mitmekülgne lihvimisjõudlus puidu ja metalli töötlemiseks
Võimas 260 W mootor tagab suurepärased lihvimistulemused puidu ja metalli puhul. See detaillihvmasin on mõeldud raskesti ligipääsetavate kohtade jaoks ning on seega ideaalne tööriist väikeste pindade ja detailirohkete esemete töötlemiseks. Tänu kiirvahetussüsteemile saate kolmnurkse jala kergesti kohandada kahte eri asendisse. Esimene asend on ette nähtud nurkade ja teine asend servade lihvimiseks.
Reguleeritavad pöörded erinevat tüüpi pindade lihvimiseks
Lihvmasina pöörete reguleerimise funktsioon võimaldab valida töö iseloomule sobivad pöörded. See on otstarbekas näiteks värvitud pinna lihvimisel. Väiksemate pöörete puhul ei lähe värv liiga kuumaks, ei hakka määrima ega kahjusta lihvpaberit.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Lüliti (sisse/välja) asub seadme ülaosas, nii et seda saavad kergesti käsitseda nii parema- kui ka vasakukäelised kasutajad. Integreeritud tolmuimeja liitmik sobib enamiku standardsete tolmuimejatega. Mudeli SKIL 7126 komplektis on kompaktne kohver ning kolm lihvpaberit karedusega 60, neli karedusega 120 ja kolm lihvpaberit karedusega 240, millel kõigil on takjakinnitus. Sellel detaillihvmasinal on ka kaks karedusega 60 ja kolm karedusega 120 sõrmekujulist lihvpaberit.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8710364077779 |
| Order Number | F0157126AD |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 260 W |
| Võngete arv | 12000-20000 p.m. |
| Lihvpaberi mõõtmed (nurgast nurka) | 93 mm |
| Lihvtald (nurgast nurka) | 90 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 82.5 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 10.1 m/s² |
| Helivõimsus | 93.5 dB |
Pakend sisaldab
- Detaillihvmasin SKIL 7126
- Kompaktne tööriistakohver
- Velcro-lihvpaberid (3x karedusega 60, 4x karedusega 120 ja 3x karedusega 240)
- Sõrmekujuline tarvik
- Sõrmekujulised Velcro-lihvpaberid (2x karedusega 60, 3x karedusega 120)
- Kuuskantvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid
































