Kompaktsaag eri materjalide lõikamiseks (Multisaw)

- Käepärane saag lõikab erinevaid materjale (puit, laminaat, keraamilised plaadid, alumiinium ja plast)
- Võimas 600 W mootor ja 28,5 mm lõikesügavus
- Kompaktne ja kerge kuju võimaldab töötada ühe käega, tagades liikumisvabaduse
- Ideaalne uputuslõigete tegemiseks
- Spindlilukustus võimaldab ketast lihtsalt vahetada
- Standardvarustuses paralleeljuhik, saekettad ja teemantketas
Toote kirjeldus
Kompaktne ja sobib erinevate materjalide lõikamiseks
SKIL 5330 «Multisaw» on kompaktne saag, mis lõikab erinevaid materjale, ja on mõeldud kõikide tavaliste koduste saagimistööde jaoks. Tänu võimsale 600 W mootorile ja muljetavaldavale lõikesügavusele (28,5 mm) läheb erinevate materjalide saagimine hõlpsalt. Kompaktsaag «Multisaw» saeb hõlpsasti puitu, keraamilisi plaate, alumiiniumit, torusid jms. Kompaktsaega «Multisaw» saate teha saagimistöid kiiresti ja täpselt. Kompaktsael «Multisaw» on mitmeid käepäraseid lisamugavust andvaid omadusi: paralleeljuhik aitab teha sirgeid lõikeid, tolmuimeja ühendusvoolikuga saab ühendada tolmuimejat ning palju muud. Olgu saagimistöö milline tahes, «Multisaw» saab sellega hakkama!
Äärmiselt mitmekülgne
SKIL «Multisaw» lõikab laminaati, keraamilisi plaate, PVC torusid ja alumiinimprofiile. Uputuslõigete tegemiseks sobiv disain võimaldab teha väljalõikeid sama hõlpsasti kui piki- ja ristilõikeid. Olgu teie kodune saagimistöö milline tahes, «Multisaw» saab sellega hakkama.
Suur jõudlus
«Multisaw» võimsa 600 W mootoriga saab kiiresti ja hõlpsasti saagida kuni 28,5 mm sügavuselt. Tööriist sobib enamike kodumajapidamises leiduvate materjalide lõikamiseks, mis teeb sellest omasuguste seas juhtiva tööriista.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
«Multisaw» on kerge, kompaktne ja ühe käega juhitav, tänu millele on seda väga lihtne käsitseda. Seadmel on ka indikaator, mis näitab, kui tööriist on sisse lülitatud.
Sobib ideaalselt kodus kasutamiseks
SKIL 5330 «Multisaw» komplektis on 80 hambaga karastatud terasest saekettad, mis lõikavad mitmesuguseid materjale sujuvalt ja puhtalt. Teemantketas on mõeldud näiteks keraamiliste plaatide lõikamiseks. Komplekti kuuluvad ka paralleeljuhik sirgete lõigete tegemiseks ja tolmuimeja ühendusvoolik tolmuvabas keskkonnas töötamiseks.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Koormuseta kiirus (p/min) | 6000 |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Võimsus | 600 W |
| Saagimissügavus 90° Item attribute | 28.5 mm |
| Saeketta max Ø | 89 mm |
| Saeketta min Ø | 85 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| EAN | 8710364069798 |
| Order Number | F0155330AA |
| Siseava Ø | 10 mm |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 94 dB |
| Helivõimsus | 105 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase (metItem attributei lõikamisel) | 2.9 m/s² |
| Vibratsioonitase (puidu lõikamisel) | 2.8 m/s² |
| Vibratsioonitase (kahhelkivide lõikamisel) | 2.8 m/s² |
Pakend sisaldab
- Karastatud terasest saeketas (80 hammast) (2x)
- Teemantketas
- Voolik tolmuimeja ühendamiseks
- Paralleeljuhik
- Kuuskantvõti
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































