Tikksaag

- Orbitaalfunktsioon kõigiks rakendusteks: kõveratest / peenviimistlusest täiskiirusel sirgeni
- Pöörete kontroll eri materjalide eriti täpseks lõikamiseks
- LED-valgustus võimaldab töödetaili lõikejoont paremini näha
- Süsteem «Clic» võimaldab saelehti kiiresti ja kergesti võtme abita vahetada
- T- ja U-sabaga tikksaelehtedele
- Tolmupuhuri lüliti tagab alati saagimisjoone hea nähtavuse
- Kuni 45° vasakule või paremale reguleeritav alustald tagab täpsete nurgalõigete tegemise
- Suur mugavalt käsitsetav lüliti, mida saab pidevaks tööks nupust lukustada
- Vajaduse korral saab kaasasoleva adapteri abil ühendada tolmuimeja
- Tänu pehmendiga käepidemele püsib seade paremini käes
Toote kirjeldus
Võimas ja vastupidav LED-tulega tikksaag kõverate ja sirgete lõigete tegemiseks
Tikksae SKIL 4390 tõhusa 710 W mootor võimaldab teha mitmekülgseid saagimistöid kiiresti ning sae neli töörežiimi sobituvad just käsiloleva töö vajadustega. Tagatud on optimaalne nähtavus, sest LED-tuli valgustab tööd ja sisseehitatud tolmupuhur hoiab saepuru lõikekohast eemal. Parima tulemuse saavutamiseks saab pöörete reguleerimise kettal valida sobiva kiiruse. «Clic»-süsteem võimaldab saelehti vahetada tööriistu kasutamata. Reguleeritav alustald võimaldab lõigata kuni 45° nurga all ning pehmendiga käepide vähendab vibratsiooni ja pakub lisamugavust. Puhtama töökeskkonna tagamiseks mõeldud tolmuimejaadapter sobib enamiku standardsete tolmuimejatega. Tikkksae SKIL 4390 varustuses on saeleht, tolmuimejaadapter ja kuuskantvõti.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Käigu pikkus | 20 mm |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Regul. pendelliikumine | 4 |
| Saagimissügavus metItem attributeis | 4 mm |
| Saagimissügavus alumiiniumis | 12 mm |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Saagimissügavus puidus | 85 mm |
| Käigusagedus | 800-3000 |
| Võimsus | 710 W |
| Reguleeritavad pöörded | Jah |
| LED-valgustus | Jah |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| EAN | 8719643006219 |
| Order Number | F0154390AA |
| Müratase | 88 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Helivõimsus | 88 dB |
| Vibratsioonitase (metItem attributei lõikamisel) | 5.9 m/s² |
| Vibratsioonitase (puidu lõikamisel) | 15.6 m/s² |
| Patareid kaasas | Ei |
| Vajalikud patareid | Ei |
Pakend sisaldab
- Tikksaag SKIL 4390
- Puidu saeleht
- Tolmueemaldusadapter
- Kuuskantvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































