Akuga LED-tuli



- «20V Max» (18 V) akuga LED-tuli võimaldab ereda ja valge valgustuse valgusvooga kuni 360 luumenit
- Kaheastmeline heleduse juhtimine paindlikuks kasutamiseks
- Võimalik pöörata erinevasse suunda (120°), et võimaldada «käed-vaba»-töötamist
- Tugev ja mugav pehmendiga käepide lihtsaks kandmiseks
- Liitium-ioontehnoloogia: mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine puuduvad, alati kasutusvalmis

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Ere ja võimas akuga LED-tuli
«20V Max» (18 V) SKIL 3155 on võimas akuga LED-tuli, mis valgustab kõikjal, kus seda meisterdustööde tegemiseks vajate. Täiendava heleduse jaoks on valgustil kaheastmeline heleduse juhtimine. Erinevate valgusseadete vahetamine on lihtne ja nõuab ainult ühe sõrme kasutamist. LED-tule valgusvoog on 360 luumenit, mis on võrreldav 24 W hõõglambipirni heledusega. Võrreldes hõõglambipirniga on SKIL 3155 on energiasäästlik ja keskkonnasõbralikum. Täiendava töömugavuse huvides saate akuga LED-tule pead hõlpsalt reguleerida, et juhtida valgus õigesse suunda. See käepärane funktsioon tagab, et saate hoida mõlemad käed meisterdustöö jaoks vabad. Lisaks on tööriistal lihtsaks kandmiseks tugev ja mugav pehmendiga käepide. Mudeli SKIL 3155 CA komplekt ei sisalda akut.
«PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «20V Max»
Süsteemil «PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia «KEEPCOOL™», mis pikendab käitusaega kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenditud tehnoloogia «ACTIVCELL™» tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse akukaitse. «PWRCORE 20™» akud ja laadimisseadmed ühilduvad 100% kõigi SKIL «PWRCORE 20™» elektri- ja aiatööriistadega ning neid saab mugavalt seadmete vahel vahetada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Aku liik | Liitiumioon |
| Pinge | 20 V Max |
| Netokaal ilma akuta | 0.3 kg |
| Värvitemperatuur | 5700 K |
| Lambi kasutusiga | 30000 h |
| Värvihindamise indeks (CRI) | 75 |
| Valgusallikas | 8 tk, 0.5W LED |
| Max valgusvoog | 360 lm |
| Heledussätete arv | 2 |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Pöörlev lambipea | Jah |
| EAN | 8719643003010 |
| Order Number | VA1E3155CA |
Pakend sisaldab
- Akuga LED-tuli SKIL 3155
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid




































