20V Max 2,0 Ah USB-C PWRASSIST™ aku ja 45W USB-C PD laadimisseade




- PWRASSIST™: Akul on integreeritud 100 W USB-C PD 3.0 pesa
- Integreeritud USB-C port võimaldab kahesuunalist aku või mobiilseadmete, näiteks telefonide, tahvelarvutite või isegi sülearvutite kiirlaadimist
- 45W Power Delivery laadimisseade: Laeb nii PWRASSIST™ USB-C ühilduvaid SKIL akusid kui mobiilseadmeid
- 1-meetrine USB-C – USB-C kaabel on kaasas

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™PWRASSIST™
SKILi akude kasutamine ei pea piirduma SKILi elektriliste tööriistadega. Meie „PWRASSIST™“ aku ja „PWRASSIST™“ USB-adapter võimaldavad laadida telefone ja tahvelarvuteid igal ajal.
Avastage PWRASSIST™

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Võimas aku integreeritud USB-C-portiga ‘PWRASSIST™’
PWRASSIST™ 3143 (2,0Ah) aku on varustatud integreeritud 100W USB-C pordiga. USB-C port võimaldab kahesuunalist kiirlaadimist nii akule endale kui ka erinevatele mobiilseadmetele, sealhulgas telefonidele, tahvelarvutitele ja isegi sülearvutitele. Aku laadimiseks saab kasutada USB-C laadijat, kuid olemasolevad SKIL PWRCORE 20™ laadijad on samuti 100% ühilduvad. Pulseerivad USB-C LED-tuled annavad selge ülevaate, kas USB-C port parajasti laeb või tühjeneb. Aku taseme indikaator näitab mugavalt allesjäänud energiataset. Aku on varustatud mitmekülgse kaitsekestaga, mis toimib ka telefonihoidiku ja seinakinnitina. See võimas ‘20V Max’ PWRASSIST™ 2,0Ah liitiumioonaku on osa PWRCORE 20™ süsteemist ja pakub muljetavaldavat jõudlust ja töökindlust. PWRCORE 20™ süsteem koosneb tipptasemel akude ja laadijate tehnoloogiast ning innovaatilistest funktsioonidest, mida mujalt ei leia, näiteks meie patenteeritud KEEPCOOL™ jahutustehnoloogiast, mis pikendab tööaega kuni 25% ja kahekordistab aku eluiga. Patenteeritud ACTIVCELL™ tehnoloogia tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse kaitse.
Kiire ja tõhus laadimine SKIL PWRASSIST™ akudele ja teistele mobiilsetele seadmetele
45W SKIL 3143 Power Delivery laadija sisaldab USB-C PD 3.0 porti, mis laeb SKIL PWRASSIST™ 2.0Ah USB-C aku kiiresti vaid 55 minutiga. See ei lae kiiresti ainult SKIL USB-C akusid, vaid ka mugavalt mobiilseadmeid nagu telefonid ja sülearvutid, vähendades seisakuid ja suurendades tootlikkust. Mitme EU, UK ja USA pistikuga laadija pakub suurt paindlikkust nii kodus kui reisil.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Kaks mehaanilist käiku | Ei |
| Väljundpinge (V) | 20 V |
| Netokaal, aku | 0.39 kg |
| Suurim USB-pordi väljundvool (kokku) | 100 A |
| USB portide arv | 1 |
| Akuelement | 5S1P |
| Pinge | 20 V Max |
| Aku mahtuvus | 2 Ah |
| Laadimisvool | 2.25 A |
| Maks. laadimisvool | 5 A |
| EAN | 4894863202697 |
| Order Number | BC1E3143AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjadeta | Ei |
| Reguleeritavad pöörded | Ei |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Pinge (V) | 20 V |
Pakend sisaldab
- SKIL 3142 USB-C PWRASSIST™ «20V Max» 2,0 Ah liitiumioonaku KEEPCOOL™ tehnoloogiaga
- SKIL 3141 45W USB-C Power Delivery (PD) laadimisseade
- 1-meetrine USB-C – USB-C 3A kaabel
- Aku ümbris
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































