Akulöökkruvikeeraja



- Suur pöördemoment tagab lihtsa kruvide ja poltide kinni- ja lahtikeeramise
- Kompaktne ja kerge disain
- Tugev alumiiniumist käigukast on väga vastupidav
- Kuuskant-kiirkinnituspadrun (6,35 mm / ¼") muudab tarvikute vahetamise lihtsaks
- Reguleeritavad pöörded võimaldavad sujuvat käivitumist ja kindlat juhtimist
- LED-valgustus võimaldab detaili paremini jälgida ja halvasti valgustatud kohtades mugavamalt töötada
- Liitiumioontehnoloogia: mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine puuduvad, alati kasutusvalmis
- Akutaseme näidik näitab mugavalt järelejäänud aku laetuse taset
- Ergonoomiline disain ja pehmendiga käepidemed tagavad optimaalse mugavuse ja juhitavuse

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Akulöökkruvikeeraja «20V Max» (18 V) SKIL 2905 tagab suure pöördemomendi lihtsaks kruvide ja poltide kinni- või lahtikeeramiseks. Akulöökkruvikeerajal on kompaktne ja kerge disain ning tugev alumiiniumist käigukast, mis muudab selle veelgi vastupidavamaks. Tarvikute vahetamine on tänu kuuskantühendusega kiirkinnituspadrunile lihtne. See mitmekülgsel tööriistal on tõepoolest kõik, mida oskate tahta: usaldusväärne liitiumioonakutehnoloogia, täielikku juhtimist võimaldavad reguleeritavad pöörded ja hea nähtavuse tagav LED-valgustus. Patenteeritud akutaseme näidik näitab aku laetuse taset, et saaksite akut alati õigel ajal laadida. Tööriista ergonoomiline disain ja pehmendiga käepide tagavad eriti mugava töötamise. Mudeli SKIL 2905 AA varustuses on 2,0 Ah aku «20V Max» (18 V), akulaadimisseade ja kruvikeeramisotsak PH2.
«PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «20V Max»
Süsteemil «PWRCORE 20™» on uuenduslik tipptasemel aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia «KEEPCOOL™», mis pikendab käitusaega kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenditud tehnoloogia «ACTIVCELL™» tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse akukaitse. «PWRCORE 20™» akud ja laadimisseadmed ühilduvad 100% kõigi SKIL «PWRCORE 20™» elektri- ja aiatööriistadega ning neid saab mugavalt seadmete vahel vahetada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjadeta | Ei |
| Reguleeritavad pöörded | Jah |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Laadimisvool | 0.4 A |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kaks mehaanilist käiku | Jah |
| Padruni ava | 6.35 mm |
| Kruvi läbimõõt | 10 mm |
| Padruni liik | Hex |
| Netokaal koos akuga | 1.6 kg |
| Netokaal ilma akuta | 1.2 kg |
| Akude arv | 1 |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Aku mahtuvus | 2.0 Ah |
| Pinge | 20 V Max |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 0-2000 |
| Max pöördemoment, tugev ühendus | 155 Nm |
| Aku liik | Liitiumioon |
| Max löögisagedus | 0-3000 IPM |
| Pinge/sagedus (laadija) | 220-240V/50-60Hz |
| EAN | 8719643006257 |
| Order Number | F0152905AB |
| Müratase | 94 dB |
| Vibratsioonitase | 10.6 m/s² |
| Helivõimsus | 105 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Laadimisaeg | 5 h |
| Patareid kaasas | Ei |
| Vajalikud patareid | Ei |
Pakend sisaldab
- Akulöökkruvikeeraja SKIL 2905
- 2,0 Ah liitiumioonaku «20V Max» (18 V) (1 tk)
- Laadimisseade
- Kruvikeeramisotsak PH2
- Kasutusjuhend



































