Akutikksaag «Brushless»


- Akutehnoloogia «Keep Cool™» tagab 25% pikema kasutusaja ja 2 korda pikema tööea
- Harjadeta mootor: kiirem, tugevam ja peab 10 korda kauem vastu
- Kompaktne ja kerge ehitus tagab optimaalse juhitavuse ja suunamise
- Ainulaadne «360° LED»-valgustus tagab saagimisjoone ideaalse ja varjudeta valgustamise
- Eelvalitud pöörete reguleerimine eri materjalide eriti täpseks lõikamiseks
- Spetsiaalne «Auto Speed» seade tagab kontrollitud käivituse; tööriist saavutab maksimaalse kiiruse automaatselt ja alles pärast seda, kui tegelik saagimine on juba alanud
- Süsteem «Clic» võimaldab saelehti kiiresti ja kergesti võtme abita vahetada
- Elektriline pidur tagab suurema mugavuse ja võimaldab kiiremini töötada
- Orbitaalfunktsioon kõigiks rakendusteks: kõveratest / peenviimistlusest täiskiirusel sirgeni
- Suure vastupidavusega alumiiniumist alustald
- Vasakule või paremale reguleeritav tald, mis tagab täpsete kuni 45° lõigete tegemise
- Automaatne puhur hoiab lõikejoone puhtana ja võimaldab seda lihtsalt järgida
- Vajaduse korral saab adapteri abil ühendada tolmuimeja
- Liitium-ioontehnoloogia: mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine puuduvad, alati kasutusvalmis
- Tänu pehmendiga käepidemele püsib seade paremini käes

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ SUUR JÕUD. KERGE KAAL.
PWRCORE 12™ ühendab võimsa jõudluse ja kerge kaalu, muutes selle ideaalseks tööks pea kohal või kitsastes kohtades. Koge kasutusmugavust ise!
Toote kirjeldus
Kompaktne akutikksaag koos ainulaadse «360° LED»-valgustusega
12 V akutikksaag SKIL 2433 sobib ideaalselt kumerate ja sirgete lõigete tegemiseks, tänu pöörete kontrollile ja neljale töörežiimile. Komplektne ja kerge saukäepidemega ehitus võimaldab saagida ka tööriista tagurpidi hoides. Harjadeta mootor on kiirem, tugevam ja kestab 10 korda kauem kui analoogne harjadega mootor. Akutikksaag on varustatud ainulaadse «360° LED»-valgustusega. See valgustab laia valgusvihuga täiuslikult saagimisjoont varje tekitamata! Spetsiaalne «Auto speed» seade tagab kontrollitud käivituse; tööriist saavutab maksimaalse kiiruse automaatselt ja alles pärast seda, kui tegelik saagimine on juba alanud. «Clic»-süsteem võimaldab saekettaid vahetada tööriistu kasutamata. Muude kasulike funktsioonide hulka kuuluvad tolmupuhur, mis tagab detaili parema nähtavuse, ja reguleeritav alusplaat, mis võimaldab lõigata kuni 45° nurga all. Mudeli SKIL 2433 CA varustuses on üks saetera puidule, üks saetera metallile, üks saetera puidule, üks saetera kaarlõigeteks ja tolmuimeja adapter. Aku ei kuulu komplekti.
Pikem tööaeg ja aku tööiga
See tööriist on osa SKIL-i «PWRCore 12™» süsteemist. Kompaktsete 12 V liitiumioonakudega on tagatud optimaalne paindlikkus, sest «PWRCore 12™» akud saavad olla toiteallikaks kõigile 12 V «PWRCore» tööriistadele. «PWRCore 12™» tööriistad on saadaval akudega ja ilma akudeta. See tagab paindlikkuse ja võimaldab soetada tööriistu, ilma et peaksite ostma ka uusi akusid ja laadimisseadmeid. Aku hõlmab ka akutehnoloogiat «Keep Cool™», mis on meie seni lahedaim uuendus. Tehnoloogia «Keep Cool™» jahutab akuelemente, et ennetada nende ülekuumenemist, suurendades nii aku kasutusaega kuni 25% võrra ja kahekordistades selle tööiga!
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Netokaal ilma akuta | 2.1 kg |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Käigusagedus | 800-3000 |
| Saagimissügavus puidus | 90 mm |
| Käigu pikkus | 22 mm |
| Saagimissügavus alumiiniumis | 20 mm |
| Saagimissügavus metItem attributeis | 10 mm |
| Regul. pendelliikumine | 4 |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Harjadeta | Jah |
| LED-valgustus | Jah |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| EAN | 8719643004109 |
| Order Number | SW1E2433CA |
| Pinge (V) | 12 V |
Pakend sisaldab
- Harjadeta akutikksaag SKIL 2433
- Saeketas (puit)
- Saeketas (metall)
- Saeleht (kaarlõige)
- Tolmueemaldusadapter
- Kuuskantvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid









































