Akulöökmutrivõti «Brushless»


- Akutehnoloogia «Keep Cool™» tagab 25% pikema kasutusaja ja kaks korda pikema tööea
- Harjadeta mootor: kiirem, tugevam ja peab 10 korda kauem vastu
- Suur pöördemoment poltide ja mutrite vaevatuks kinni- ja lahtikeeramiseks
- Tugev alumiiniumist käigukast on väga vastupidav
- Ainulaadne «360° LED»-valgustus tagab detaili ideaalse ja varjudeta valgustamise
- Kompaktne ja kerge disain
- Tugev 3/8" väline sisenelikant tarvikute lihtsaks vahetamiseks
- Reguleeritavad pöörded võimaldavad sujuvat käivitumist ja kindlat juhtimist
- Liitiumioontehnoloogia: puuduvad mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine, alati kasutusvalmis
- Ergonoomiline disain ja pehmendiga käepidemed tagavad optimaalse mugavuse ja juhitavuse
- Vööklamber võimaldab tööriista hõlpsalt kanda

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ SUUR JÕUD. KERGE KAAL.
PWRCORE 12™ ühendab võimsa jõudluse ja kerge kaalu, muutes selle ideaalseks tööks pea kohal või kitsastes kohtades. Koge kasutusmugavust ise!
Toote kirjeldus
Suure pöördemomendiga harjadeta mootoriga akulöökmutrivõti
Akulöökmutrivõti 12 V SKIL 2280 tagab suure pöördemomendi poltide ja mutrite hõlpsaks kinni- ja lahtikeeramiseks. Harjadeta mootor on kiirem, tugevam ja kestab 10 korda kauem kui analoogne harjadega mootor. Akulöökmutrivõti SKIL 2280 on varustatud ainulaadse «360° LED»-valgustusega. See valgustab detaili täiuslikult laia valgusvihuga ning varje tekitamata! Akulöökmutrivõtmel on kompaktne ja kerge ehitus ning tugev alumiiniumist käigukast, mis muudab selle veelgi vastupidavamaks. Tarvikute vahetamine on lihtne tänu tugevale välisele 3/8” nelikantajamile. Mitmekülgne tööriist hõlmab tõesti kõiki vajalikke omadusi: usaldusväärne liitiumioonakutehnoloogia, täielikku juhtimist võimaldavad reguleeritavad pöörded ja pehmendiga käepide lisamugavuse saavutamiseks. Mudeli SKIL 2280 CA varustuses on 1/2" kuuskantadapter ja vööklamber. Aku ei kuulu komplekti.
Pikem tööaeg ja aku tööiga
See tööriist on osa SKIL-i «PWRCore 12™» süsteemist. Kompaktsete 12 V liitiumioonakudega on tagatud optimaalne paindlikkus, sest akud saavad olla toiteallikaks kõigile 12 V «PWRCore» tööriistadele. «PWRCore 12™» tööriistad on saadaval akudega ja ilma akudeta. See tagab paindlikkuse ja võimaldab soetada tööriistu, ilma et peaksite ostma ka uusi akusid ja laadimisseadmeid. Aku hõlmab ka akutehnoloogiat «Keep Cool™», mis on meie seni lahedaim uuendus. Tehnoloogia «Keep Cool™» jahutab akuelemente, et ennetada nende ülekuumenemist, suurendades nii aku kasutusaega kuni 25% võrra ja kahekordistades selle tööiga!
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Harjadeta | Jah |
| Reguleeritavad pöörded | Jah |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| LED-valgustus | Jah |
| Kaks mehaanilist käiku | Ei |
| Padruni ava | 3/8 in |
| Padruni liik | Square |
| Netokaal ilma akuta | 0.9 kg |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 0-2500 |
| Max pöördemoment, tugev ühendus | 140 Nm |
| Max löögisagedus | 0-3400 IPM |
| EAN | 8719643004055 |
| Order Number | SD1E2280CA |
| Müratase | 88.2 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3.0 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 10.39 m/s² |
| Helivõimsus | 99.2 dB |
| Pinge (V) | 12 V |
| Patareid kaasas | Ei |
| Vajalikud patareid | Ei |
Pakend sisaldab
- Harjadeta mootoriga akulöökmutrivõti SKIL 2280
- Kuuskantadapter (3/8'' kuni 1/2'')
- Vööklamber
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid









































