Akulöökkruvikeeraja «Brushless»


- Akutehnoloogia «Keep Cool™» tagab 25% pikema kasutusaja ja kaks korda pikema tööea
- Harjadeta mootor: kiirem, tugevam ja peab 10 korda kauem vastu
- Suur pöördemoment tagab lihtsa kruvide ja poltide kinni- ja lahtikeeramise
- Tugev alumiiniumist käigukast on väga vastupidav
- Ainulaadne «360° LED»-valgustus tagab detaili ideaalse ja varjudeta valgustamise
- Kompaktne ja kerge disain
- Kuuskant-kiirkinnituspadrun (6,35 mm / ¼") muudab tarvikute vahetamise lihtsaks
- Reguleeritavad pöörded võimaldavad sujuvat käivitumist ja kindlat juhtimist
- Liitiumioontehnoloogia: puuduvad mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine, alati kasutusvalmis
- Ergonoomiline disain ja pehmendiga käepidemed tagavad optimaalse mugavuse ja juhitavuse
- Vööklamber võimaldab tööriista hõlpsalt kanda

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ SUUR JÕUD. KERGE KAAL.
PWRCORE 12™ ühendab võimsa jõudluse ja kerge kaalu, muutes selle ideaalseks tööks pea kohal või kitsastes kohtades. Koge kasutusmugavust ise!
Toote kirjeldus
Kompaktne liitiumioonaku ja suure pöördemomendiga harjadeta akulöökkruvikeeraja
12 V SKIL 2230 akulöökkruvikeeraja tagab suure pöördemomendi kruvide ja poltide lihtsaks kinni- ja lahtikeeramiseks. Harjadeta mootor on kiirem, tugevam ja kestab 10 korda kauem kui analoogne harjadega mootor. Akulöökkruvikeeraja SKIL 2230 on varustatud ainulaadse «360° LED»-valgustusega. See valgustab detaili täiuslikult laia valgusvihuga ning varje tekitamata! Akulöökkruvikeerajal on kompaktne ja kerge disain ning tugev alumiiniumist käigukast, mis muudab selle veelgi vastupidavamaks. Tarvikute vahetamine on tänu kuuskantühendusega kiirkinnituspadrunile lihtne. Mitmekülgne tööriist hõlmab tõesti kõiki vajalikke omadusi: usaldusväärne liitiumioonakutehnoloogia, täielikku juhtimist võimaldavad reguleeritavad pöörded ja pehmendiga käepide lisamugavuse saavutamiseks. Mudel SKIL 2230 DA on kandekotis ja selle komplektis on üks 12 V 2,0 Ah «Keep Cool™» aku, kiirlaadimisseade, PH2 kruvikeeramisotsak ja vööklamber.
Pikem tööaeg ja aku tööiga
See tööriist on osa SKIL-i «PWRCore 12™» süsteemist. Kompaktsete 12 V liitiumioonakudega on tagatud optimaalne paindlikkus, sest akud saavad olla toiteallikaks kõigile 12 V «PWRCore» tööriistadele. «PWRCore 12™» tööriistad on saadaval akudega ja ilma akudeta. See tagab paindlikkuse ja võimaldab soetada tööriistu, ilma et peaksite ostma ka uusi akusid ja laadimisseadmeid. Aku hõlmab ka akutehnoloogiat «Keep Cool™», mis on meie seni lahedaim uuendus. Tehnoloogia «Keep Cool™» jahutab akuelemente, et ennetada nende ülekuumenemist, suurendades nii aku kasutusaega kuni 25% võrra ja kahekordistades selle tööiga!
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Harjadeta | Jah |
| Reguleeritavad pöörded | Jah |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| LED-valgustus | Jah |
| Laadimisvool | 2.4 A |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kaks mehaanilist käiku | Ei |
| Padruni ava | 6.35 mm |
| Padruni liik | Hex |
| Netokaal koos akuga | 1.17 kg |
| Netokaal ilma akuta | 0.9 kg |
| Akude arv | 1 |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Aku mahtuvus | 2.0 Ah |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 0-2600 |
| Max pöördemoment, tugev ühendus | 140 Nm |
| Aku liik | Li-ion |
| Max löögisagedus | 0-3500 IPM |
| EAN | 8719643005038 |
| Order Number | SD1E2230DA |
| Müratase | 92 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 6.25 m/s² |
| Helivõimsus | 103 dB |
| Pinge (V) | 12 V |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Patareid kaasas | Ei |
| Vajalikud patareid | Ei |
Pakend sisaldab
- Harjadeta akulöökkruvikeeraja SKIL 2230
- 2700 AA 12 V 2.0 Ah «Keep Cool™» liitiumioonaku (1 tk)
- Laadimisseade (2730 AA)
- Kandekott
- Kruvikeeramisotsak PH2
- Vööklamber
- Kasutusjuhend


































