Akuga LED-prožektor


- Akutehnoloogia «Keep Cool™» tagab 25% pikema kasutusaja ja 2 korda pikema tööea
- 12 V akuga LED-punktvalgusti võimaldab kuni 850-luumenist eredat ja valget valgust
- Kaheastmeline heleduse juhtimine paindlikuks kasutamiseks
- Käed-vabad-töötamine selgelt valgustatud keskkonnas tänu stabiilsele jalale ja riputusvõimalusele
- Liitium-ioontehnoloogia: mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine puuduvad, alati kasutusvalmis

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ SUUR JÕUD. KERGE KAAL.
PWRCORE 12™ ühendab võimsa jõudluse ja kerge kaalu, muutes selle ideaalseks tööks pea kohal või kitsastes kohtades. Koge kasutusmugavust ise!
Toote kirjeldus
Kompaktne akuga kahe heledusetasemega LED-prožektor
12 V SKIL 2156 on kompaktne akuga LED-prožektor, mis valgustab kõikjal, kus seda meisterdustööde tegemisel vajate. Täiendava heleduse jaoks on valgustil kaheastmeline heleduse juhtimine. Erinevate valgusseadete vahel vahetamine on lihtne, selleks on tarvis vajutada vaid ühte nuppu. See tööriist võimaldab 850-luumenist eredat valget valgustust, mis on võrreldav 60 W hõõglambipirni heledusega. Võrreldes hõõglambipirniga on SKIL 2156 on energiasäästlik ja keskkonnasõbralikum. Täiendava töömugavuse huvides saab valgust lihtsalt kinnituskonksu reguleerimisega soovitud suuna juhtida. Teine võimalus on riputada LED-prožektor konksu külge. Need käepärased funktsioonid tagavad, et saate hoida mõlemad käed meisterdustöö jaoks vabad. Mudeli SKIL 2156 CA komplekt ei sisalda akut.
Pikem tööaeg ja aku tööiga
See tööriist on osa SKIL-i «PWRCore 12™» süsteemist. Kompaktsete 12 V liitiumioonakudega on tagatud optimaalne paindlikkus, sest «PWRCore 12™» akud saavad olla toiteallikaks kõigile 12 V «PWRCore» tööriistadele. «PWRCore 12™» tööriistad on saadaval akudega ja ilma akudeta. See tagab paindlikkuse ja võimaldab soetada tööriistu, ilma et peaksite ostma ka uusi akusid ja laadimisseadmeid. Aku hõlmab ka akutehnoloogiat «Keep Cool™», mis on meie seni lahedaim uuendus. Tehnoloogia «Keep Cool™» jahutab akuelemente, et ennetada nende ülekuumenemist, suurendades nii aku kasutusaega kuni 25% võrra ja kahekordistades selle tööiga!
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Netokaal ilma akuta | 0.7 kg |
| Värvitemperatuur | 5000 K |
| Värvihindamise indeks (CRI) | 80 |
| Valgusallikas | 8 tk, 0.5W LED |
| Max valgusvoog | 850 lm |
| Heledussätete arv | 2 |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Pöörlev lambipea | Jah |
| EAN | 8719643004123 |
| Order Number | VA1E2156CA |
| Pinge (V) | 12 V |
Pakend sisaldab
- Akuga LED-prožektor SKIL 2156
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid








































