20V Max 4,0 Ah USB-C PWRASSIST™ aku ja 45W USB-C PD laadimisseade




- PWRASSIST™: Akul on integreeritud 100 W USB-C PD 3.0 pesa
- Integreeritud USB-C port võimaldab kahesuunalist aku või mobiilseadmete, näiteks telefonide, tahvelarvutite või isegi sülearvutite kiirlaadimist
- 45W Power Delivery laadimisseade: Laeb nii PWRASSIST™ USB-C ühilduvaid SKIL akusid kui mobiilseadmeid
- 1-meetrine USB-C – USB-C kaabel on kaasas

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™PWRASSIST™
SKILi akude kasutamine ei pea piirduma SKILi elektriliste tööriistadega. Meie „PWRASSIST™“ aku ja „PWRASSIST™“ USB-adapter võimaldavad laadida telefone ja tahvelarvuteid igal ajal.
Avastage PWRASSIST™

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Võimas aku integreeritud USB-C-portiga ‘PWRASSIST™’
PWRASSIST™ 3145 (4,0Ah) aku koos integreeritud 100W USB-C pordiga võimaldab kiiret kahesuunalist laadimist nii akule endale kui ka erinevatele mobiilseadmetele, sealhulgas telefonidele, tahvelarvutitele ja sülearvutitele. Aku saab laadida USB-C laadijaga ning olemasolevad SKIL PWRCORE 20™ laadijad on samuti 100% ühilduvad. Pulseerivad USB-C LED-indikaatorid näitavad selgelt, kas port parajasti laeb või tühjeneb. Aku taseme näidik kuvab mugavalt allesjäänud energiataset. Aku juurde kuulub mitmekülgne kaitsekest, mis toimib ka telefonihoidiku ja seinakinnitina. See võimas ‘20V Max’ PWRASSIST™ 4,0Ah liitiumioonaku on osa PWRCORE 20™ süsteemist, pakkudes muljetavaldavat jõudlust ja töökindlust. PWRCORE 20™ süsteem põhineb tipptasemel akutehnoloogial ja laadimislahendustel ning sisaldab uuenduslikke funktsioone, nagu patenteeritud KEEPCOOL™ jahutustehnoloogia, mis pikendab tööaega kuni 25% ja kahekordistab aku eluiga, ning patenteeritud ACTIVCELL™ tehnoloogia, mis tagab maksimaalse jõudluse ja kaitse.
Kiire ja tõhus laadimine SKIL PWRASSIST™ akudele ja teistele mobiilsetele seadmetele
45W SKIL 3145 Power Delivery laadija sisaldab USB-C PD 3.0 porti, mis laeb kiiresti SKIL PWRASSIST™ USB-C akusid. Lisaks SKIL USB-C akude kiirele laadimisele laeb see mugavalt ka mobiilseadmeid, nagu telefonid ja sülearvutid, vähendades seisakuid ja suurendades tootlikkust. Mitme EU, UK ja USA pistikuga laadija pakub suurt paindlikkust nii kodus kui reisil.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Kaks mehaanilist käiku | Ei |
| Väljundpinge (V) | 20 V |
| Netokaal, aku | 0.76 kg |
| Suurim USB-pordi väljundvool (kokku) | 5 A |
| USB portide arv | 1 |
| Akuelement | 5S2P |
| Pinge | 20 V Max |
| Aku mahtuvus | 4.0 Ah |
| Laadimisvool | 2.25 A |
| Maks. laadimisvool | 5 A |
| EAN | 4894863202703 |
| Order Number | BC1E3145AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjadeta | Ei |
| Reguleeritavad pöörded | Ei |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Laadimisaeg | 2 h |
| Pinge (V) | 20 V |
Pakend sisaldab
- SKIL 3144 USB-C PWRASSIST™ «20V Max» 4,0 Ah liitiumioonaku KEEPCOOL™ tehnoloogiaga
- SKIL 3141 45W USB-C Power Delivery (PD) laadimisseade
- 1-meetrine USB-C – USB-C 3A kaabel
- Aku ümbris
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































