Frees

- Soonte freesimine, faasimine, nurkade ja profiiilide lõikamine; see võimas 1200 W frees saab hõlpsasti hakkama kõigi nende ja veel paljude muude töödega
- Reguleeritavad pöörded, 11 000-30.000 p/min, erinevate materjalide töötlemiseks erinevate otsakutega
- Sügavuse peenreguleerimine võimaldab kiiret ja täpset peenreguleerimist
- Spindlilukustus võimaldab otsakuid vahetada kiiresti ja tööriista abita
- Sügavuspiirik tagab lihtsa freesimise 3 eelseadistatud sügavusel
- Integreeritud tolmueemaldussüsteem tagab puhtama töökeskkonna
- Lame pealispind võimaldab otsakuid lihtsalt vahetada
Toote kirjeldus
Reguleeritavate pööretega võimas frees
Frees SKIL 1841 sobib soonte, valtside, faaside, profiiilide ja dekoratiivlõigete tegemiseks. Seadmel on võimas 1200 W mootor, millega saab teha kuni 55 mm sügavusi lõikeid. Tänu reguleeritavatele pööretele ja sügavuse peenreguleerimisele sobib SKIL 1841 paljude materjalide töötlemiseks. Kiirust ja sügavust saab reguleerida vastavalt töö iseloomule. Spindlilukustus võimaldab otsakuid kiiresti ja lihtsalt vahetada. Freesi komplekti kuulub üks sõrmfrees, kolm tsangi, paralleeljuhik, tsentreerimistorn ning kopeerrõngas.
Reguleeritavad pöörded ja sügavuse peenreguleerimine tagavad seadme hea käsitsetavuse
Freesi pöördeid on võimalik reguleerida, tänu millele on lihtne valida sobivat kiirust ning töödelda erinevaid materjale. Soovitud kiirust saab valida pöörete regulaatorist. Selgelt tähistatud lõikesügavuse skaala võimaldab soovitud lõikesügavust lihtsalt valida. Peenreguleerimiseks keerake sügavuspiiriku peal olevat nuppu.
Kasulikud omadused, mis teevad töötamise mugavamaks
Spindlilukustussüsteem võimaldab tarvikuid vahetada lihtsalt ja mugavalt. Selleks tuleb toetada frees lamedale ülaosale, lukustada lukustusnuppu vajutades spindel ning vahetada tarvik kaasasoleva tarvikuvõtme abil. Integreeritud tolmuimeja liitmik sobib enamiku standardsete tolmuimejatega, aidates töökeskkonda puhtana hoida.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8719643002488 |
| Order Number | F0151841AA |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Koormuseta kiirus (p/min) | 11000-30000 |
| Pinge/sagedus | 230-240 V / 50-60 Hz |
| Võimsus | 1200 W |
| Tsangi Ø | 6 & 6.35 & 8 mm mm |
| Max vertikaalkäik | 55 mm |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Müratase | 88 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 3.1 m/s² |
| Helivõimsus | 99 dB |
Pakend sisaldab
- Frees SKIL 1841
- 1 sõrmfrees
- 3 tsangi: 6, 6,35 ja 8 mm
- Paralleeljuhik
- Tsentreerimistorn
- Kopeerrõngas
- Reguleerimisvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































