Järkamissaag

- Võimas 2000 W mootor raskeimateks saagimistöödeks
- Mõlemale poole kallutatav; kiireks ja täpsemaks lõikamiseks pole tarvis detaili ümber pöörata
- Kiirkinnitussüsteem detaili mugavaks ja kiireks fikseerimiseks
- Laseriga lõikejoone indikaator
- Järkamissüsteem võimaldab teha lõikeid laiusega kuni 300 mm ja sügavusega kuni 90 mm
- Võimalik on teha eriti suuri kaldlõikeid vahemikus 50° - 50° (L / R)
- Astmeteta reguleeritavad kaldlõikenurgad ja positiivsed piirikud vasakul + paremal (0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°)
- Kuullaagrite, kruviajamite ja alumiiniumist saepingiga vastupidav konstruktsioon
- Soone lõikamise funktsioon
- Integreeritud kandekäepide hõlbustab transportimist
- Spindlilukustus võimaldab ketast lihtsalt vahetada


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Toote kirjeldus
Mõlemale poole kallutatav võimas 254 mm järkamissaag kõige keerulisemate projektide teostamiseks
1320 liugfunktsiooniga nurksaag 254 mm saekettaga kuulub SKIL XP Pro seeriasse. Need tööriistad pakuvad erakordset jõudlust nõudlike projektide jaoks ja on loodud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. SKIL 1320 liugnurksael on äärmiselt võimas 2000 W mootor, mis saab hõlpsasti hakkama ka kõige raskemate töödega, sealhulgas maksimaalse lõikevõimega 90x300 mm. Kahekordne kaldefunktsioon tähendab, et töödeldavat detaili ei ole sageli vaja ümber pöörata.
Täis funktsioone, mis muudavad saagimise lihtsamaks kui kunagi varem
Detaili kinnitamine on tänu ainulaadsele kiirkinnitusssüteemile imelihtne ning käib palju kiiremini kui tavalistes kinnitussüsteemides. Saenurki saab täpsete fassett- ja kaldlõigete tegemiseks astmevabalt reguleerida ning piirajad kindlustavad kõige levinumate nurkade hõlpsa reguleerimise. Mudelil 1320 on ka suur tolmukott ja alumiiniumkaitsmesse sisseehitatud tolmuimejaühendus.
Lihtne kasutada ja transportida
Täielikult kallutatavad lauapikendused võimaldavad pikki detaile stabiilselt paigutada ning võrgutoitega laser näitab selgelt lõikejoont. Kandmise hõlbustamiseks on eraldi käepide. Mudelil 1320 AA on 48 hambaga karbiidhammastega 254 mm saeketas, mis on suurepäraste tulemuste saavutamiseks eriti õhuke.
SKIL XP Pro Series
Tuginedes tipptasemel pärandile alates 1924. aastast on SKIL XP Pro seeria välja töötatud professionaalidele, kes teevad nutikaid valikuid. Esindades parimat, mida SKIL pakub, ühendab SKIL XP Pro seeria erakordse jõudluse, vastupidavuse, professionaalsed omadused ja kompaktse ergonoomika. Täiuslikult varustatud tõsiste projektide jaoks igas koduses keskkonnas.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREM JÕUDLUS |
|---|---|
| Saeketta siseava läbimõõt | 30 mm |
| Saeketta läbimõõt | 254 mm |
| Lõikevõime 0° nurga / 0° kaldserva korral | 300 x 90 mm |
| Lõikeulatus: 0° nurk / 45° vasak kalle | 300 x 40 mm |
| Lõikeulatus: 45° parem ja vasak nurk / 0° kalle | 210 x 90 mm |
| Lõikeulatus: 0° nurk / 45° parem kalle | 300 x 25 mm |
| EAN | 8719643004567 |
| Order Number | BT1E1320AA |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Pistiku tüüp | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Max Kaldnurk (°) | 45 (П), 48 (Л) ° |
| Max kaldenurk (°) | 50 (S), 50 (L) ° |
| Võimsus | 2000 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Tooteseeria | XP Pro Series |
| Tühikäigupöörded | 5000 |
| Pinge (V) | 220-240 V |
| Sagedus | 50-60 hz |
Pakend sisaldab
- Järkamissaag SKIL 1320
- Pingipikendused
- Detaili klamber
- 254 mm 48T karbiidhammastega saeketas
- Tolmukott
- Kuuskantvõti
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































