Ristjoonlaser

- Multifunktsionaalne: automaatse nivelleerumise režiim ja kalderežiim
- Automaatne isenivelleerumine kiireks ja täpseks tööks, käsitsi joondamise vajadus puudub
- Horisontaalse ja vertikaalse laserikiire projektsioon
- 1/4" statiivikeere kiireks fikseerimiseks
- Suur paindlikkus tänu komplektis olevale klambrile
Toote kirjeldus
Lasernivelliir, millel on klamber ja kolm töörežiimi
SKIL 0511 lasernivelliiri tööraadius on 10 meetrit ja see on ideaalne abimees kodustel ehitus- ja meisterdustöödel nagu põrandate plaatimine, seinte dekoreerimine või riiulite ülesriputamine. Tänu kolmele erinevale töörežiimile projitseerib SKIL 0511 horisontaal-, vertikaal- ja ristjooni. Mitmekülgne seade on isenivelleeruv ja nivelleerib toorikul projektsioonid automaatselt. Kui teete tööd, mis ei nõua nivelleerumist, saate lülitit laseri lukustamiseks hõlpsalt nihutada. See lubab projitseerida diagonaaljooni, näiteks trepikäsipuude paigaldamisel. SKIL 0511 tarnekomplektis on klamber, mis tagab mugava kasutamise erinevatel pindadel. Seade on varustatud kahe AA-patareiga, nii saate tööd kohe alustada!
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| EAN | 8710364069385 |
| Order Number | F0150511AA |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Isenivelleerumisvahemik | +/- 4° ° |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Töövahemik | 10 m |
| Nivelleerimisaeg | 6 sec s |
| Automaatne nivelleerimine | Jah |
| Toide | 2x AA (LR6) / 1,5V |
| Töötemperatuur | -1°C - +40°C °C |
| Maksimaalne väljundvõimsus | < 1 mW |
| Laseri tüüp | 650 nm |
| Laseri klass | 2 |
Pakend sisaldab
- Ristjoonlaser SKIL0511
- 2x AA (LR6) patareid
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































