Harjadeta aku-hekilõikur




- Harjadeta digitaalmootor: 50% suurem võimsus¹, 45% kiirem¹ ja 10 korda pikem kasutusiga
- Laserlõigatud ja teemantlihvitud saekett tagab suurepärase lõikekvaliteedi
- Lõikab kuni 20 mm jämedusi oksi
- Lõigake saagimisfunktsiooni abil ka jäike oksi
- Saeotsa kaitse kaitseb saagi seinte ja radade läheduses töötades
- Kahepoolse toimega karastatud terasest saeketid tagavad puhta lõike ja väiksema vibratsiooni
- Trim Assist pügamisabi eemaldab kergesti trimmimisjäägid, tagades mugavama töö
- Easy Storage hoiumehhanism ruumi säästmiseks ja tööriista korralikuks hoiulepanekuks

KEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™Easy Storage
Segadus vähendab töövõimet, seega on meie aiatööriistad loodud ruumisäästliku „Easy Storage“ lahendusega.
Avastage Easy Storage

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Akuga ja pügamisabiga harjadeta 55 cm hekilõikur muretuks pügamiseks
«20V Max» (18 V) SKIL 0440 on akuhekilõikur hekkide ja põõsaste lõikamiseks. See kuulub SKILi harjadeta tootevalikusse, mis pakub võrreldamatut hinna ja kvaliteedi suhet. Meie harjadeta mootor on kiirem, tugevam ja kestab 10 korda kauem kui tavaline harjadega mootor.See laserlõigatud ja teemantlihvitud 55 cm lõiketeraga hekilõikur pakub suurepärast lõikekvaliteeti. Terade 20 mm vahe ja kahesüsteemsete tugevdatud terade tõttu pole jämedate okste lõikamine probleem. Tänu tera otsa kaitsele on võimalik lõigata ka seina äärest ja maapinna lähedalt. See takistab tera otsa kahjustumist, kui akuhekilõikur puudutab tugevat pinnast. Pügamisabi eemaldab kasutuse ajal pügamisjäätmeid, et muuta töö veelgi mugavamaks. Tänu SKILi eksklusiivsele disainile «EASY STORAGE» võtab tööriist hoiustamisel minimaalselt ruumi. SKIL 0440 CA on varustatud terakaitse, pügamisabi ja «EASY STORAGE» konksuga. Aku ja laadimisseade ei ole kaasas.
PWRCORE 20™ on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «20V Max»
Süsteemil PWRCORE 20™ on tööstusharu juhtiv aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia KEEPCOOL™, mis pikendab tööiga kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenteeritud tehnoloogia ACTIVCELL™ tagab maksimaalse jõudluse ja aku optimaalse kaitse. PWRCORE 20™ akud ja laadimisseadmed ühilduvad 100% kõigi SKIL PWRCORE 20™ elektri- ja aiatööriistadega ning neid saab mugavalt seadmete vahel vahetada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Tööriista kõrgus (mm) | 185 |
| Max lõikevõimsus | 20 mm |
| Laba pikkus | 55 cm |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Pööratav tagakäepide | Jah |
| Tera pikkus (cm) | 55 |
| Tööriista laius (mm) | 222 |
| Tööriista kaal (kg) | 2.15 |
| Tööriista pikkus (mm) | 963 |
| Aku mahtuvus | 3000 A·h |
| Maks. laadimisvool | 220-240V/50-60Hz A |
| Netokaal koos akuga | 2.6 kg |
| Netokaal ilma akuta | 2.15 kg |
| Laadimisvool | 90 A |
| Pinge | 20 V Max |
| Pinge/sagedus | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Aku liik | Liitiumioon |
| Pinge (V) | 20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| Blokeering | Jah |
| EAN | 4894863202215 |
| Order Number | GH1E0440CA |
| Müratase | 80 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 2.3 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 2.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 1.4 m/s² |
| Helivõimsus | 90 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Kategooria tüüp | Välisjõuseadmed |
Pakend sisaldab
- Akuhekilõikur SKIL 0440
- Terakaitse
- «Trim Assist» pügamisabi
- «Easy Storage» kinnituskonks
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































