Akulehepuhur «Brushless»




- Harjadeta digitaalmootor: võimsam, tõhusam ja 10 korda pikema tööeaga
- Turbiinventilaator tagab maksimaalse jõudluse ja tõhususe
- Kiiruse reguleerimine optimaalseks õhuvoolu kiiruse ja mahu reguleerimiseks
- Lisavõimsusrežiimis saab raskete lehtede ja prahi eemaldamiseks suuremat võimsust rakendada
- Suurem puhuritoru diameeter maksimaalse õhuvoolu edastamiseks
- Vähendusotsak tagab täpselt suunatava õhuvoolu sobib märgade lehetede jaoks
- Kerge ja ergonoomiline disain võimaldab tööriista kasutada ainult ühe käega
- Liitiumioontehnoloogia: mäluefekt ja iseeneslik tühjenemine puuduvad, alati kasutusvalmis

Digitaalsed harjadeta mootorid
Iga SKILi tööriista DNA sisaldab uusimat tipptasemel tehnoloogiat. Meie kompaktsed digitaalsed harjadeta mootorid tagavad suurema võimsuse, suurema tõhususe ja pikema eluea kui võrreldavad harjadega mootorid.
Avastage Digitaalsed harjadeta mootoridKEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 40™ VÕIMAS JÕUD SINU AEDADELE.
PWRCORE 40™ pakub vajalikku jõudlust nõudlikuks aiatööks, ühendades kõrge jõudluse vaikse ja usaldusväärse akutehnoloogiaga.
Toote kirjeldus
Harjadeta akulehepuhur koos turbiinventilaatoriga kuivade ja märgade lehtede jaoks
«40V Max» SKIL 380 on harjadeta akulehepuhur, millel on varieeruv kiirus, ideaalne kuivade ja märgade lehtede puhumise jaoks Nagu kõik muud SKIL «40V Max» juhtmevabad aiatööriistad, saab see mudel toidet tipptasemel ja täiustatud «PWRCORE 20™» aku ja laadija tehnoloogia abil. Harjadeta digitaalmootor: võimsam, tõhusam ja 10 korda pikema tööeaga kui analoogne harjadega mootor. Sellel tööriistal on võimas turbiinventilaator, mis kindlustab suure õhu hulga 850 m3/h ja vägagi muljetavaldav maksimaalne õhu kiirus 209 km/h. Saad reguleerida kiirust optimaalse õhukoguse ja -kiiruse jaoks. SKIL 0380 mudelil on ka võimendusfunktsioon, et saaksid lisajõudluse abil koristada raskeid lehti ja sodi. Suur puhuritoru läbimõõt kindlustab maksimaalset õhuvoolu. Saad kergesti kinnitada kaasas oleva vähendusotsaku suure puhumistoru külge, et õhuvool oleks täpne. See on märgade lehtede koristamisel väga kasulik. Täiendav eelis on selle tööriista kerge ja ergonoomiline disain, mis võimaldab tööriista kasutada ainult ühe käega. SKIL 380 CA komplektis on vähendusotsak. Aku ja laadija ei ole kaasas.
«PWRCORE 40™» on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «40V Max»
Süsteemil «PWRCORE 40™» on uuenduslik tipptasemel aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia «KEEPCOOL™», mis pikendab käitusaega kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenditud tehnoloogia «ACTIVCELL™» tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse akukaitse. «PWRCORE 40™» akud ja laadijad on 100% omavahel sobivad ja risti-rästi kasutatavad koos SKIL «PWRCORE 40™» aiatööriistadega ülimalt paindlikuks töö tegemiseks. «40V Max» aiatööriistad saavad toidet SKIL «PWRCORE 40™» liitium-ioon tehnoloogi abil, on muljetavaldava töösoorituse ja kestvusega ega vaja bensiini.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREM JÕUDLUS |
|---|---|
| Suurim õhukiirus | 209 km/h |
| Ventilaatori tüüp | Aksiaalvooluventilaator |
| Õhuvool | 850 m³/min |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Otsik | Ei |
| Õlarihm | Ei |
| Pinge | 40 V Max |
| Aku liik | Liitiumioon |
| Warranty | 3 aastat garantiid koduseks kasutamiseks |
| Muutuv kiirus | Ei |
| Reguleeritav käepide | Ei |
| Võimendusfunktsioon | Ei |
| Võimenduse lukustus | Ei |
| Blokeering | Ei |
| Sisse-välja lüliti | Ei |
| Ülevormimine | Ei |
| Kiirusnäidik | Ei |
| Kiiruse lukustus | Ei |
| Muutuva kiiruse päästik | Jah |
| Harjadeta | Jah |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| EAN | 4894863200679 |
| Order Number | GB1E0380CA |
| Müratase | 88 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 3.0 dB |
| Vibratsioonitase | < 2.5 m/s² |
| Helivõimsus | 99 dB |
| Määramatus (K) | 2.5 dB |
Pakend sisaldab
- Harjadeta akulehepuhur SKIL 0380
- Vähendusotsak
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid

































