Harjadeta akulehepuhur




- Harjadeta digitaalmootor: 50% suurem võimsus¹, 45% kiirem¹ ja 10 korda pikem kasutusiga
- Telgventilaator tagab laial alal suure õhumahu
- Kiiruse reguleerimine optimaalseks õhuvoolu kiiruse ja mahu reguleerimiseks
- Lisavõimsusrežiimis saab raskete lehtede ja prahi eemaldamiseks suuremat võimsust rakendada
- Suurem puhuritoru diameeter maksimaalse õhuvoolu edastamiseks
- Kerge ja ergonoomiline disain võimaldab tööriista kasutada ainult ühe käega
- Vähendusotsak tagab täpselt suunatava õhuvoolu ja sobib märgade lehtede jaoks
- 5,0 Ah akuga on puhumisvõimsus 710 m²
- Õhuvoog 175 km/h
- 9 N puhumisjõud

Digitaalsed harjadeta mootorid
Iga SKILi tööriista DNA sisaldab uusimat tipptasemel tehnoloogiat. Meie kompaktsed digitaalsed harjadeta mootorid tagavad suurema võimsuse, suurema tõhususe ja pikema eluea kui võrreldavad harjadega mootorid.
Avastage Digitaalsed harjadeta mootoridKEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Reguleeritavate pööretega harjadeta akulehepuhur
SKIL 0331 «20V Max» (18 V) on harjavaba akulehepuhur, mis on ideaalne kuivade ja märgade lehtede eemaldamiseks. See kuulub SKILi harjadeta tootevalikusse, mis pakub võrreldamatut hinna ja kvaliteedi suhet. Meie harjadeta mootor on kiirem, tugevam ja kestab 10 korda kauem kui tavaline harjadega mootor.Tööriist on varustatud võimsa telgventilaatoriga, mis loob muljetavaldava max õhu kiiruse 175 km/h ja suure õhumahu 710 m3/h. Saate reguleerida kiirust optimaalse töö jaoks. SKIL 0331 mudelil on ka võimendusfunktsioon, et saaksite lisajõudluse abil koristada raskeid ja märgi lehti ning sodi. Suur puhuritoru läbimõõt kindlustab maksimaalset õhuvoolu. Saate kergesti kinnitada kaasas oleva vähendusotsaku suure puhumistoru külge, et õhuvool oleks täpne. Täiendav eelis on selle tööriista kerge ja ergonoomiline disain, mis võimaldab tööriista kasutada ainult ühe käega. Tänu SKILi eksklusiivsele disainile «EASY STORAGE» võtab tööriist hoiustamisel minimaalselt ruumi. Mudeli SKIL 0331 AA varustuses on 4,0 Ah KEEPCOOL™ aku, kiirlaadija, vähendusotsak ja konks «EASY STORAGE».
PWRCORE 20™ on uuenduslik tipptasemel akutehnoloogia, millega töötavad kõik seadmed SKIL «20V Max»
Süsteemil PWRCORE 20™ on tööstusharu juhtiv aku- ja laadimisseadmetehnoloogia ning innovaatilised ainulaadsed funktsioonid, nagu patenditud jahutustehnoloogia KEEPCOOL™, mis pikendab tööiga kuni 25% ja aku eluiga kaks korda. Patenteeritud tehnoloogia ACTIVCELL™ tagab maksimaalse jõudluse ja aku optimaalse kaitse. PWRCORE 20™ akud ja laadimisseadmed ühilduvad 100% kõigi SKIL PWRCORE 20™ elektri- ja aiatööriistadega ning neid saab mugavalt seadmete vahel vahetada.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | USALDUSVÄÄRNE TOIMIMINE |
|---|---|
| Tööriista pikkus (mm) | 754 |
| Suurim õhukiirus | 175 km/h |
| Ventilaatori tüüp | Aksiaalvooluventilaator |
| Õhuvool | 11.83 m³/min |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Otsik | Jah |
| Õlarihm | Jah |
| Tööriista laius (mm) | 150 |
| Aku mahtuvus | 4 Ah |
| Tööriista kõrgus (mm) | 278 |
| Maks. laadimisvool | 2 A |
| Netokaal koos akuga | 2.3 kg |
| Netokaal ilma akuta | 1.5 kg |
| Akude arv | 1 |
| Laadimisvool | 2.4 A |
| Pinge | 20 V Max |
| Pinge/sagedus | 220-240V/50-60Hz |
| Aku liik | Liitiumioon |
| Pinge (V) | 1 V |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| Muutuv kiirus | Ei |
| Reguleeritav käepide | Jah |
| Võimendusfunktsioon | Jah |
| Võimenduse lukustus | Jah |
| Blokeering | Jah |
| Sisse-välja lüliti | Jah |
| Ülevormimine | Jah |
| Kiirusnäidik | Jah |
| Kiiruse lukustus | Jah |
| Muutuva kiiruse päästik | Jah |
| Harjadeta | Jah |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 4894863202185 |
| Order Number | GB1E0331AA |
| Max. Air Volume (m3/h) | 710 |
| Max. Propulsive Force | 9 N |
| Müratase | 88 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus (K) | 1.6 dB |
| Vibratsiooni mõõtemääramatus (K) | 1.5 m/s² |
| Vibratsioonitase | 1.38 m/s² |
| Helivõimsus | 96 dB |
| Määramatus (K) | 3 dB |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Kategooria tüüp | Välisjõuseadmed |
Pakend sisaldab
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































