Harjadeta võsalõikur




- Digitaalne harjavaba mootor: '50% rohkem võimsust¹, 45% kiirem¹ ja 10× pikem tööiga
- Võib kasutada nii trimmeri kui ka niidukina maksimaalseks mitmekülgsuseks erinevas alusmetsas
- Suur lõikevõime; ideaalne tiheda muru, visade umbrohtude ja tiheda alusmetsa jaoks
- Kaks kiirust optimaalsete lõiketulemuste ja kontrolli tagamiseks
- ‘Tap&Go’ tamiili etteanne lihtsaks ja nõudmisel lisa tamiili vabastamiseks töö ajal
- SKIL ‘Twist Load™’ võimaldab lihtsalt tamiil sisestada ja keerata alustamiseks
- Softgrip ja õlarihm mugavaks käsitsemiseks
- 0260 muruniiduk saavutab lõikevõime 330 m, kasutades 5.0Ah akut
- 'Easy Storage' disain tööriista ruumisäästvaks ja korrastatuks hoiustamiseks

Digitaalsed harjadeta mootorid
Iga SKILi tööriista DNA sisaldab uusimat tipptasemel tehnoloogiat. Meie kompaktsed digitaalsed harjadeta mootorid tagavad suurema võimsuse, suurema tõhususe ja pikema eluea kui võrreldavad harjadega mootorid.
Avastage Digitaalsed harjadeta mootoridKEEPCOOL™
Meie patenteeritud „KEEPCOOL™“ tehnoloogia takistab aku ülekuumenemist ja parandab selle jõudlust.
Avastage KEEPCOOL™

Easy Storage
Segadus vähendab töövõimet, seega on meie aiatööriistad loodud ruumisäästliku „Easy Storage“ lahendusega.
Avastage Easy StorageACTIVCELL™
Meie nutikas „ACTIVCELL™“ tehnoloogia jälgib pidevalt aku pinget, temperatuuri ja voolu, edastades selle teabe tööriistale reaalajas.
Avastage ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ TÕSISELT VÕIMAS JÕUD JA JÕUDLUS.
PWRCORE 20™ on ideaalne valik suuremateks projektideks. Tänu oma tõsisele jõule ja jõudlusele saad igast ülesandest hõlpsalt jagu.
Toote kirjeldus
Harjadeta akuga 2-ühes võsalõikur
20V Max 0260 2-ühes võsalõikur kuulub SKIL XP tootesarja, mis on ulatuslik aiatehnika programm nutikatele kasutajatele. Nagu kõik teised SKIL 20V akutööriistad, töötab see tööstusharu juhtiva PWRCORE 20™ akutehnoloogiaga. SKIL 0260 harjadeta mootor on kiirem, võimsam ja kestab kuni 10 korda kauem kui võrreldav harjadega mootor. Tööriista saab kasutada kahe lisatarvikuga: metallist lõikeketas või kahe jõhviga trimmipeaga süsteem. See muudab tööriista sobivaks võsa, tihniku ja okkaliste põõsaste lõikamiseks ning muru ja umbrohu niitmiseks põõsaste all ning nõlvadel ja servades, kuhu muruniiduk ei ulatu. Tap&Go jõhvi etteande süsteem võimaldab kiiret ja lihtsat jõhvi pikendamist. Piisab, kui vajutate jõhvipea nuppu vastu maad ja jõhv pikeneb automaatselt. Tööriistal on softgrip jalgrattakujuline käepide mugavaks tööks. Õlarihm aitab jaotada kaalu ja parandab tasakaalu. SKIL-i Easy Storage disain tagab minimaalse hoiuruumi vajaduse.
PWRCORE 20™ tööstuse juhtiv akutehnoloogia kõigi SKIL «20V Max» tööriistade toiteks
PWRCORE 20™ süsteem koosneb tööstuse juhtivast täiustatud aku- ja laadimistehnoloogiast ning uuenduslikest funktsioonidest, mida te mujal ei leia, näiteks meie patenteeritud KEEPCOOL™ akude jahutustehnoloogia, mis suurendab tööaega kuni 25% ja kahekordistab aku eluiga. Patenteeritud ACTIVCELL™ tehnoloogia tagab maksimaalse jõudluse ja optimaalse aku kaitse. PWRCORE 20™ akud ja laadijad on 100% ühilduvad ja vahetatavad kõigi SKIL PWRCORE 20™ elektri- ja aiatööriistadega, tagades maksimaalse paindlikkuse.
SKIL XP
Tuginedes tipptasemel pärandile alates 1924. aastast on SKIL XP välja töötatud aednikele, kes teevad nutikaid valikuid. Esindades parimat, mida SKIL pakub, ühendab SKIL XP erakordse jõudluse, vastupidavuse, professionaalsed omadused ja kompaktse ergonoomika. Täiuslikult varustatud tõsiste aiandusprojektide jaoks.
Spetsifikatsioonid
| Performance Level | SUUREPÄRANE TOIMIMINE |
|---|---|
| Helivõimsus, kaablitrimmer | 94 |
| Helirõhk, kaablitrimmer | 72 |
| Toiteallikas | Alalisvool |
| Pinge (V) | 20 V |
| Tooteseeria | XP |
| Reguleeritav käepide | Ei |
| Helivõimsus, võsalõikur | 96 |
| Koormuseta kiirus, kaablitrimmer | 6300 |
| Koormuseta kiirus, võsalõikur | 6300 |
| Niitmislaius | 30/23 cm |
| Lõikeniidi vabastussüsteem | 'Tap&Go' |
| Lõikeniidi läbimõõt | 2 mm |
| Pinge | 20 V Max |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjadeta | Jah |
| Warranty | 5 aastat tööriistagarantiid koduseks kasutamiseks, 1 aasta tööriistagarantiid professionaalseks kasutamiseks |
| EAN | 4894863203014 |
| Order Number | GT1E0260CA |
Pakend sisaldab
- SKIL 0260 võsatrimmer
- Tera kaitse
- 23 cm võsasaeter
- Kiirvahetusega trimmipea
- Õlarihm
- L-võti
- Padrunvõti
- 'Easy Storage' konks
- Kasutusjuhend
Selle tööriista saadaval olevad dokumendid


































