Akumulátorová pila na tyči „Brushless“




- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- 25cm lišta a řetěz pro účinné prořezávání a řezání
- Hliníková teleskopická tyč se prodlouží až na 2,77 metru
- Snadná výměna a seřízení řetězu: bez použití dalších nástrojů
- Automatické mazání řetězu
- Zahnutá hlava pro optimální ovládání
- Rychle nastavitelná rukojeť pro optimální vyvážení a pohodlnou obsluhu
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™


PWRCORE 40™ NEZASTAVITELNÝ VÝKON PRO VAŠI ZAHRADU.
PWRCORE 40™ vám poskytne výkon, který potřebujete pro náročné zahradní práce, a to s pohodlím tiché a spolehlivé bateriové technologie.
Popis produktu
Bezuhlíková akumulátorová pila na tyči s prodlužovací teleskopickou rukojetí
„40V Max“ SKIL 0582 je bezuhlíková akumulátorová pila na tyči sodolnou hliníkovou teleskopickou rukojetí, kterou lze prodloužit až na 2,77metru. Je ideální na prořezávání vysoko položených atěžko dostupných větví bez žebříku. Stejně jako veškeré akumulátorové zahradní nářadí SKIL „40V Max“ je itento model poháněn špičkovou pokročilou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE40™“. Digitální bezuhlíkový motor zajišťuje větší výkon aúčinnost i10× delší životnost než srovnatelný uhlíkový motor. Pila na tyči je vybavena 25 cm lištou ařetězem pro snadné zvládnutí každé práce. Napnutí řetězu lze upravit během několika okamžiků bez dalších nástrojů amazání řetězu probíhá automaticky. Tyto funkce šetří váš čas aumožňují vám soustředit se na řezání. Nakloněná hlava umožňuje všestranné řezání aprořezávání. SKIL 0582 CA se dodává sřetězem, lištou, krytem lišty aramenním popruhem. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
„PWRCORE 40™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „40V Max“
Systém „PWRCORE40™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE40™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým zahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE40™“ pro dokonalou flexibilitu. Zahradní nářadí „40V Max“ slithium-iontovou technologií SKIL „PWRCORE 40™“ zajišťují působivou výkonnost aodolnost bez doplňování benzínu.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Ćelije akumulatora | Lithium-iontová |
| Dužina sečiva | 25 cm |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Brzina lanca | 12 m/s |
| Debljina pogonske linije | 1.1 mm |
| Rezervoar za ulje | 100 ml |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Bez četkica | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 4894863200693 |
| Zvučni pritisak | 82 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3.3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 4.28 m/s² |
| Nivo vibracija | < 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 96 dB |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová pila na tyči SKIL 0582
- Řetěz
- Řetězová lišta
- Kryt řetězu
- Ramenní popruh
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj
































