Bezuhlíkové akumulátorové nůžky na živé ploty




- Digitální bezuhlíkový motor: o 50 % vyšší výkon¹, o 45 % vyšší rychlost¹ a 10× delší životnost
- Laserem řezané, diamantem broušené ostří zajišťuje vynikající kvalitu řezu
- Stříhá i větší větve až do tloušťky 20 mm
- Řezání tuhých větví pomocí funkce řezání pilou
- Chránič hrotu chrání čepel při práci podél stěn a cest
- Nože z tvrzené oceli s dvojím záběrem pro čisté stříhání a méně vibrací
- Trim Assist snadno odstraňuje zbytky po řezání pro pohodlnější práci
- Design pro snadné ukládání Easy Storage zajišťuje prostorově úsporné a úhledné uložení nářadí

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Bezuhlíkové akumulátorové nůžky na živý plot 55 cm „Trim Assist“ pro snadné stříhání bez námahy
„20V Max“ (18V) SKIL 0440 jsou akumulátorové nůžky na živý plot na stříhání živých plotů akeřů. Je součástí řady bezuhlíkového nářadí SKIL anabízí bezkonkurenční poměr ceny avýkonu. Náš bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než běžný uhlíkový motor. Díky laserem řezanému adiamantem broušenému 55cm noži nabízí tyto nůžky na živý plot vynikající kvalitu střihu. Stříhání silných větví není díky 20mm rozteči nožů žádný problém aje zajištěno díky dvojčinným nožům ztvrzené oceli. Můžete jej používat ipodél zdí ablízko kzemi, protože ostří je chráněno speciálním chráničem. Zabraňuje poškození při střetu akumulátorových nůžek na živý plot stvrdým povrchem. Aby byla práce ještě pohodlnější, funkce Trim Assist během práce účinně odstraňuje zbytky ořezu. Díky výjimečnému řešení EASY STORAGE SKIL toto nářadí po použití zabírá minimum místa. SKIL 0440 CA se dodává skrytem čepele, funkcí Trim Assist ahákem EASY STORAGE. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
PWRCORE 20™: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém PWRCORE 20™ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru KEEPCOOL™, která prodlužuje dobu chodu až o25 procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie ACTIVCELL™ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky PWRCORE 20™ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady PWRCORE 20™ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Maks. kapacitet rezanja | 20 mm |
| Dužina sečiva | 55 cm |
| Брзина без учитавања (спм) | 3000 |
| Дуал Ацтион | Yes |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Rychlost bez zatížení (spm) | 3000 |
| Port baterie | Jediný port |
| Třída IP | IPX4 |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Duální akce | Yes |
| Rotaciona zadnja ručica | No |
| Dužina sečiva | 55 |
| Težina alata (kg) | 2.15 |
| Dužina alata (mm) | 963 |
| Kapacitet akumulatora | 3000 A·h |
| Max. nabíjecí proud | 220-240V/50-60Hz A |
| Neto težina zajedno sa baterijom | 2.6 kg |
| Neto težina bez baterije | 2.15 kg |
| Struja punjenja | 90 A |
| Napětí/frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ćelije akumulatora | Lithium-iontová |
| Napon | 20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Uzamčení | Yes |
| Spoušť na přední rukojeti | Yes |
| Funkce pily | Yes |
| Provozuschopné bydlení | No |
| Chránič špičky čepele | Yes |
| Závěsný otvor | Yes |
| Otočná hlavní rukojeť | No |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 4894863202215 |
| Капацитет сечења (мм) | 20 |
| Бладе Треатмент | Laser |
| Дубина зуба сечива (мм) | 20 |
| Заштитник врха оштрице | Yes |
| Окидач предње ручке | Yes |
| Хангинг Холе | Yes |
| Ротатинг Англе | No |
| Функција тестере | Yes |
| Zvučni pritisak | 80 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 2.3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 2.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 1.4 m/s² |
| Snaga zvuka | 90 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3 dB |
| Врста категорије | Venkovní energetické zařízení |
Balení obsahuje
- Akumulátorové nůžky na živé ploty SKIL 0440
- Kryt čepele
- Trim Assist
- Háček pro snadné ukládání
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj































