Univerzální nástroj (Multi-Tasker)

- Broušení, řezání a další operace pomocí jediného nástroje
- Multifunkční nářadí pro širokou škálu prací, obzvláště vhodné pro detailní práci
- Díky výkonnému 250 W motoru bude práce rychleji hotova
- Univerzální systém „OIS“ usnadňuje použití široké škály příslušenství pro rozličná použití
- Lze používat také v kombinaci se základním příslušenstvím „Starlock“ a „OIS“
- Ergonomický design a měkké pryžové tlumicí vložky Softgrip pro optimální komfort a ovládání
- Plynule nastavitelné ovládání rychlosti
- Délka kabelu 3 m zajišťuje optimální volnost pohybu při práci
- Možnost uložení montážního klíče
- Možnost připojení vysavače pro bezprašné broušení
Popis produktu
Broušení, řezání a další operace pomocí jediného nástroje
Univerzální nástroj SKIL1475 „Multi-Tasker“ má motor ovýkonu 250W aje vysoce všestranný. Výměna přiloženého příslušenství umožňuje používat nářadí pro řadu kutilských prací, jako je broušení, řezání, aškrabání. Toto univerzální nářadí je kompatibilní se široce dostupným základním příslušenstvím „Starlock“ a„OIS“, takže vždy najdete to správné příslušenství pro řešení svých potřeb. Nastavitelná rychlost umožňuje přizpůsobit počet otáček danému úkolu. Toto nářadí se dodává se dvěma pilovými kotouči, brusnou deskou se suchým zipem, šesti brusnými papíry anástavcem pro připojení kvysavači při broušení.
Vysoká všestrannost
Nástroj SKIL1475 „Multi-Tasker“ nabízí vysokou všestrannost, dá se využívat pro řadu potřeb vdomácnosti. Ať přiřezáváte laminátovou podlahovou krytinu, vyřezáváte otvor pro elektrickou zásuvku, nebo brousíte okenní rám před aplikací nátěru, každou ztěchto prací můžete dokončit snadno arychle. Na trhu je dostupná řada příslušenství. Díky vibračnímu pohybu je toto nářadí vhodné ipro řezání ve stísněných prostorách. Dokáže řezat imateriály zarovnané vedle zdi.
Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Pro čistší práci při broušení můžete připojit nástavec, který se hodí pro připojení květšině standardních vysavačů. Tři metry dlouhý přívodní kabel zajišťuje volnost pohybu. Uložení klíče pro výměnu příslušenství je integrované, takže je klíč vždy snadno po ruce. Díky ergonomickému štíhlému provedení směkkou rukojetí je toto nářadí ideální pro stálé používání ařezání drobných detailů ive stísněných prostorách. Univerzální nářadí „Multi-Tasker“ se dodává se segmentovaným kotoučem pro řezání dřeva aplastů, pilovým kotoučem ideálním pro zapichování do dřeva, sbrusnou deskou se suchým zipem, šesti brusnými listy anástavcem pro připojení kvysavači.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 8710364078882 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 250 W |
| Brzina bez opterećenja | 14000-22000 |
| Oscilirajući ugao levi/desni | 1.5 ° |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Zvučni pritisak | 91 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 102 dB |
Balení obsahuje
- Univerzální nářadí SKIL1475
- Segmentový pilový list
- Pilový list pro zapichovací řez do dřeva ‒ 20mm
- Brusný nástavec
- Brusný papír (6x)
- Protiprachový adaptér
- Šestihranný klíč
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































